Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barát-barát vagy pasi-barát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barát-barát vagy pasi-barát?

Figyelt kérdés

Van egy haverom, aki hát, elég nyíltan belém van esve. Nem hinném, hogy szerelmes lenne, mert ő saját bevallása szerint kapcsolaton kívül nem tud szerelmes lenni, de sokan mondják közös barátaink, hogy mennyire odavan értem.

Én meg sajnos úgy vagyok vele, hogy már elég régóta nem jött össze senkivel, akivel bármi alakulóban volt, szóval eléggé igénylem a törődést, és emiatt gyengébb pillanataimban sokszor kihasználom szegény fiút.

Persze ezek után mar a bűntudat, hogy hogy lehetek ilyen, hogy ölelgetem, puszit adok neki, egyszer ittasan rá is nyomultam, és nagyon haragszom is magamra miatta.

Egyébként nem azt mondom, hogy nem jön be a fiú, mert a teste olyan hogy álmodni se lehetne jobbat, és bár nekem néha kicsit gyerekes, most pillanatnyilag úgy érzem, megpróbálnám vele. Szerintetek ez lehet egy komoly indíttatás részemről, úgy, hogy valójában nem érzek baráti szeretetnél és testi vonzódásnál többet, vagy csak a szeretethiány játszik velem és inkább hagynom kéne a fiút, hogy ne bántsam meg az érzéseit? 16/L - értelmes válaszokat!


2013. máj. 23. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:

A neved de cuki! :D


Próbáljátok meg!

2013. máj. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne tegyél tönkre azért mert egyedül vagy egy másik embert, mert a sorstól kamatostul kapod olyantól vissza, akire a legutolsónak gondolsz.


Én nem mennék a helyedbe ilyenbe bele.

2013. máj. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem vagyok közömbös iránta, csak tudom, hogy ő sokkal többet érez, amit nem tudnék érdemben viszonozni, és ezért kellemetlen a szituáció. Kívánom is, de néha csak úgy elmegy tőle a kedvem, leginkább akkor, mikor nagyon kisfiúsan viselkedik.
2013. máj. 23. 17:49
 4/5 anonim ***** válasza:
3 Fejezd be ezt a viszonyt.
2013. máj. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bizony fiú ő még,hagyd szegény kislányka
2013. máj. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!