Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire türelmetlen lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire türelmetlen lennék?

Figyelt kérdés
Nem foglalkozik velem a pasim, ma többször is felhívtam, hogy mit csinál, stb... már magamtól vagyok kiakadva, mert sose csináltam ilyet. de ő sose hív fel, nem mondja hol van, stb... ami idegesít... mintha nem érdekelném. de ha rákérdezek, azt mondja, hogy de igenis érdeklem, csak sok a dolga. Érzéseit nem mutatja ki, ez is zavar.
2013. máj. 24. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi időt töltök együtt mondjuk egy nap?
2013. máj. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2-3 naponta találkozunk
2013. máj. 24. 22:54
 3/6 anonim ***** válasza:
És akkor mit szoktatok általában csinálni? otthon ültök tvztek dvd vagy elmentek valamerre?
2013. máj. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az elején más volt, vagy mindig is keveset érdeklődött?
2013. máj. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az elején lelkes volt. hát, csak akkor megyünk, ha szólok, de akkor is kb. 10 perc és már rohanni kell vissza hozzám, vagy hozzá. nem szeret kimozdulni, sem filmet nézni.
2013. máj. 24. 23:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, de szerintem hagyd. Nekem nemrég volt hasonló sajnos.
2013. máj. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!