Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még meg lehet menteni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még meg lehet menteni ezt a kapcsolatot? Vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel több mint 1 éve vagyunk együtt, tavaly márciusban jöttünk össze.

Eddig nagyon jó volt minden, dúlt a szerelem, minden jó volt. Néhány hete változott meg minden. A barátnőm már kínlódik amikor itt van, vagy együtt vagyunk. A szex sem már az igazi érzem hogy nem olyan szenvedélyes mint régen. A barátnőm nagyon az a mosolygós lány volt régen, vicces volt, jó kedvű, egyszerűen szerethető volt. De mostanában már alig mosolyog, szinte semmi nevetés nem volt iránta. Amikor voltak a ballagások, akkor együtt mentünk el az ismerőse ballagására, mert meglettünk hívva, már akkor sem volt olyan mint régen, akkor vettem észre igazán hogy rossz kedvű, amikor elmentünk haza, akkor sem volt már az hogy még percekig ölelkezzünk meg ilyenek, adott egy laza rövid szájra puszit és elment. legtöbbször nem akarta hogy haza kísérjem. Mi 1 hétig nem találkoztunk mert el kellett utazzak egy bonyolult családi ok miatt, tegnap délben jöttem haza. Délután amikor végzett a suliba átmentem hozzá, és akkor bevallotta hogy majdnem megcsalt engem.

Mondta hogy van egy srác a gyakorlati munkahelyén akivel már egy ideje nagyon jóban vannak, én tudtam erről hogy haverkodik ott egy sráccal, de nem gondoltam semmi rosszra.

Mondta hogy ameddig nem voltam itthon nála volt sokat, és majdnem lefeküdtek, azt is bevallotta hogy csókolóztak.

Én erre nem tudtam mit mondani, bár örültem is neki hogy bevallotta és hogy végül nem feküdt le vele, de valahogy mégsem tudom ezt elhinni.

Nagyon hűséges kedves lány és mondta hogy ő ilyet sosem tenne velem, de még is smárolt egy sráccal, és mégis majdnem lefeküdt vele.

Akkor mondtam neki hogy én elmegyek, és gondolkozok, majd beszélünk. Ami a fura hogy azóta egyáltalán nem keresett meg semmilyen formában sem, pedig tudom róla hogy milyen mert minden nap felhív vagy rám ír facen vagy skype-n beszélünk, de semmi, totál "eltűnt"

Most nem tudom hogy erre mit lehet mondani, én adnék neki még egy esélyt mert szeretem, de érzem is hogy nem fog már sokáig tartani ez a kapcsolat az ő részéről.

A gyerek kori legjobb barátnőjével beszéltem úgy 1 órája, ő mondta hogy erről ő sem tudott hogy sűrűn van együtt azzal a sráccal, de neki is feltűnt hogy itt valami nem kerek, mert gyanúsan lelépett mindig amikor találkoztak, meg elég mogorván viselkedik mindenkivel. Akkor én elmondtam neki hogy mi volt, és ő elmondott még egy titkot amiről eddig nem tudtam. Annak is a lényege az hogy az exével akivel több mint 3 évig voltak együtt, 15 évesen jött vele össze és 18 éves koráig együtt voltak, őt nem csalta meg ugyan, de egyszerűen annyira kihűlt a kapcsolatuk hogy ő inkább lelépett mindig, meg játszotta az agyát, mer félt szakítani. Ezt is úgy oldotta meg hogy a srác dobja őt, és ne neki kelljen dobnia. Utána jöttem csak én a képbe amikor megismerkedtünk akkor mondta hogy a barátja szakított vele mert már nem szerette őt és ennyi.

meg persze neki is hazudozott összevissza. Igaz hogy akkor nem volt egy másik személy a képben, de mindenféléről hazudott neki is hogy miért nem akar találkozni vele éppen.


Azért is írtam ki ezt a kérdést mert így nem tudom hogy mi legyen, én adnék neki még egy esélyt mert mégsem történt akkora tragédia, meg mindenkinek jár egy esély, de félek is hogy ez csak vergődés lesz és tényleg meg fog csalni. Viszont nagyon szeretem őt, és már most érzem azt hogy egyedül vagyok, és elhagyott a szerelmem, de még nem történt ilyen.

Nem tudom hogy mi lenne a jobb, hogy dobjam inkább és az idő meggyógyítja a lelki sebemet, vagy még próbálkozzunk hátha, de akkor meg a csalódás is gyötörni fog hogy kudarcot vallottam vele.


2013. máj. 24. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Sztem próbáld meg te keresni őt, beszéljétek meg h miért akart téged megcsalni, miért hűlt ki a kapcsolatotok. Próbáljatok randizni, ismerkedni megint mintha elölről kezdenétek. Hátha újra lesz vmi szikra :)

Viszont ha a te megkeresésedre sem reagál semmit, akkor sztem hagyd, találsz jobbat is nála, akkor nem érdemel meg téged :)

2013. máj. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen első válaszoló, holnap mindenképp elhívnám őt hogy beszéljünk erről személyesen, mert tudni is szeretném az okát hogy azt miért csinálja, meg hogy miért lett ilyen mostanában. Én meg akarom találni az okát.

Azt hogy hogyan tovább még mindig nem tudom, talán a beszélgetés után többet fogok már tudni, kitudja.

Szeretném én újra kezdeni csak félek ahogyan már írtam hogy kudarcot vallok.

Köszönöm hogy írtál! Várok még válaszokat!

2013. máj. 24. 23:09
 3/9 anonim ***** válasza:

1 Vagy azt várja ,hogy te keresd és most szégyenli magát azért tűnt el vagy ugyan azt csinálja , mint az exénél,hogy arra vár te szakíts vele.

Szerintem a barátnődnek a szíve már nagyon a másik srác felé húz , szép tőle ,hogy elmondta neked ,hogy majdnem lefeküdt vele , de ha igazán akarná ezt a kapcsolatot , akkor azon lenne ,hogy újra olyan legyen mint régen. Na és ha megpróbáljátok helyre hozni mi a garancia arra ,hogy nem találkozik azzal a másik sráccal? Mert ha képes hazudni másoknak ,akkor neked miért ne hazudna. A véleményem ,hogy beszélgess el vele , hogy ő mit akar ..mit gondol de a helyedben szakítanék vele.

2013. máj. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A másik sráccal valószínű hogy a továbbiakban is fog találkozni a gyakorlati munkahelyén biztos. Szóval erre valóban nincs garancia.

Nagyon nagy sejtésem van arra hogy ennek a kapcsolatnak annyi, vége, de én megpróbálom menteni. Ha a barátnőmnek ilyen negatív lesz a hozzá állása a továbbiakban is akkor szerintem annyi az egésznek :(

2013. máj. 25. 09:22
 5/9 anonim ***** válasza:

A barátnőd nyilván azt akarja hogy te lépj előre. Bár neki kellene ezért jobban harcolnia ha igazán szeret téged, mert ő szúrta el és neki kellene ezt rendbe tenni.

Jártam már én is hasonlóan, a barátnőm csak kihasznált engem már a kapcsolatunk vége fele, amire rá is éreztem hogy ott valami nincs rendben. Amikor szóvá tettem a dolgot hogy megváltozott akkor nagy lazán mondta hogy ő már elkezdett másik párt keresni magának, és ha megvan akkor engem kidob, ameddig nincs addig én jó vagyok neki.

Persze csak néztem de akkor mondtam hogy oké ennyi volt.

Hogy utána mi lett azt nem tudom, mert mi azért messzebb laktunk egymástól csak hétvégén találkoztunk többnyire.

Lehetséges hogy a te barátnődnek is már ilyen a hozzáállása bár én az ilyet nem tudom épp ésszel felfogni sajnos, hogy ezt miért csinálják. Így én azt mondom neked hogy amikor beszélsz vele akkor alaposan tudd meg ezeknek a változásoknak az okát. Ha egy másik párt keres magának akkor dobd ki, ne várd meg amíg ő dob. Vagy kezdjétek tiszta lappal, adj neki egy másik esélyt. Hogy bevallotta a dolgot az azért ritka én szerintem, de ahogy írtad biztos hogy fognak még találkozni így nagyon esélyes hogy végül összejönnek, és megcsal téged, mert ha már majdnem ez lett belőle akkor csak akkor nem fog megtörténni ha csúnyán összebalhéznak, vagy ha t lépsz előre akkorát, hogy a barátnőd kétszer is meggondolja a dolgot.

2013. máj. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen üljetek le , őszintén beszéljétek át ezt az egészet. Ha veled akar maradni , akkor tiszta lappal újra kezditek , ehhez mindkettő fél akarata kell persze , vagy pedig ennyi és ő megy a másik sráchoz...
2013. máj. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A tanácsotokra megbeszéltük a dolgot, és feldobtam azt az ötletet amit irtatok is hogy próbáljuk meg újra tiszta lappal a dolgot.

A barátnőm belement mert elmondta hogy túl rossz napjai voltak és mivel velem ritkán volt így arra a srácra tudott csak akkor támaszkodni.

De a sráccal is megbeszélte a dolgot, ezért nem is jelentkezett tegnap, meg pihent is, mert sok dolga volt.

Úgy döntöttünk hogy pihentetjük a dolgot pár napig, hogy feltöltődjön, aztán indulunk tiszta lappal.

Ma már azért jobb kedve volt, kezdte hozni a régi formáját, és megbeszéltük hogy mindent megbeszélünk egymással ha valami probléma van. És mondta hogy a srácot megpróbálja teljesen lekoptatni magáról, mert oké hogy akkor jó volt és megbolondult, de nem szerelmes belé egyáltalán mert nem jön be neki. És közölte is vele hogy itt vagyok neki én és nem fog miatta dobni engem.

Félig megnyugodtam már, de még aggódom ezek miatt hogy mégis baj lesz belőle, de mondta hogy mindent jóvá fog tenni.

Úgy néz ki megfog menekülni a kapcsolatom.

Köszönöm nektek a sok tanácsot!

2013. máj. 25. 23:59
 8/9 anonim ***** válasza:
De jó ,hogy megtudtátok beszélni!
2013. máj. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, valahogy éreztem hogy lesz értelme megmenteni, a barátnőm szerencsére, okos és nem megy a saját feje után, és képes jól átgondolni bizonyos helyzeteket, és ő legalább mérlegeli azt hogy legyen inkább egy olyan emberrel aki kedves hozzá, szereti, és megbecsüli, vagy egy olyannal akinek csak arra kell hogy dicsekedjen azzal hogy szép barátnője van és végig kürtölje hogy már egyszer megcsinálta. Ezért nem akart kikezdeni a sráccal mert érezte hogy ő ilyen típus, és félt hogy megbánja a dolgot, mert ha az elején kedves és utána már bunkó lesz aki csak tárgyként kezelné őt akkor nagyon megbánta volna, és ő ezt akarta elkerülni.

Meg ő ebben a helyzetben átgondolta hogy miken mentünk keresztül, milyen jó dolgokat csináltunk meg kapott tőlem, és végtelen szeretetet adtam neki, és a barátnőmnek ez a fontos.

2013. máj. 26. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!