Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexkapcsolatból párkapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatból párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Pár hónapja lett vége egy több éves kapcsolatomnak. Eléggé magam alatt voltam, de egyik barátnőmmel elmentünk buliba, ahol az egyik ismerősömmel elkezdtem beszélgetni; rákérdezett a barátomra, és én elmondtam neki, hogy már nem vagyunk együtt.Mire ő közölte hogy megvigasztalna, mondtam neki, hogy engem nem kell. A következő hetekben mindig bejött a munkahelyemre, és egyre többet beszélgettünk, és rájöttem hogy egy tök normális sráccal van dolgom. Majd volt megint egy buli, ahol megint taliztunk, telszámot cseréltünk, és hát megbeszéltük, hogy majd találkozunk, de csak szexkapcsolat lesz. 2-3 hete tart ez a "kapcsolat" viszont ez idő alatt többet kaptam tőle mint a volt barátomtól. Sokkal jobban figyel rám, meghallgatja a problémáimat, apróságokkal kedveskedett, és szex után nem egyből jövök el tőle, hanem még beszélgetünk, simogat... Amikor nem vagyunk együtt akkor sms-ket ír, felhív, van hogy napi 2-3szor is... Mindig ő ir először, én válaszolok, mert nem akarom zavarni. Szerintetek kezd többet érezni vagy ennyi még belefér egy szexkapcsolatba? Köszönöm az értelmes válaszokat.

2013. máj. 25. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem közöld vele érzéseidet és meglátod hogy reagál.

Lehet kedvel, szeret (nem szerelemmel), viszont nem akar többet mert így szabadon élhet, mellette van egy csaj akivel jól érezheti magát, de ha jön más, vele is jól érezheti magát...

Emellett persze kezdhet többet érezni. Ki tudja...

2013. máj. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kezd többet érezni. Ahol érzelmek vannak az már nem szokványos szexkapcsolat. Ebből még simán lehet párkapcsolat mert arrafelé tart a dolog.
2013. máj. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem simán kifogtál egy kulturált pasit, aki az egészségügyi ürítésen kívül emberszámba is vesz, tehát nem úgy bánik veled a szexkapcs. ellenére mint egy útszéli k*rvával, hanem mint egy nővel, mert nyilván jól nevelt és nem egy tuskó barom. De ez nem azt jelenti, hogy szerelmes, hanem egyszerűen csak empatikus és jófej. Szóval ezért én nem adnám magam alá a lovat, hogy biztos kezd beszerelmesedni, mert akkor pofára esel.
2013. máj. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én voltam már így, szinte szó szerint, de a srác nem akart komoly kapcsolatot a végén... Csak rendes volt.
2013. máj. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak kedves.
2013. máj. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem eddig 2 szexkapcsolatból lett párkapcsolat szóval nekem ez nem jött még össze biztos jó pasikat fogtam ki :D szerintem ez több lesz annál nálunk is így kezdődött de nekem 3 hónap múlva mondta el,hogy kezd többet érezni szerintem ne te mondd neki várd meg még ő lép
2013. máj. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Költőnő? ***** válasza:
ez nem szexkapcs. Ő a pasid akar lenni.
2013. máj. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én szeretném ha a pasim lenne, tuti nem mondom el neki az érzéseim, mert nem akarom elijeszteni... Csak nem tudtam, hogy most én látok benne többet, mert szeretném, vagy kezd tényleg valami kialakulni...
2013. máj. 25. 12:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti többet akar a szexnél! Ha csak szexelni akarna, akkor nem hívna fel random módon többször is! :)
2013. máj. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ :) Remélem tényleg kialakul majd több is - idővel :)
2013. máj. 25. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!