Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kacsacsoruemlos kérdése:

Barátnő = lelki társ?

Figyelt kérdés

2013. máj. 25. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
ő olyasmi.. de nem csak barátnő lehet lelki társ.
2013. máj. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de minden esetben barátnő = lelki társ, és ahol ez nem alakul ki, az rossz kapcsolat?
2013. máj. 25. 14:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Én nem tudnék elképzelni magamnak egy olyan kapcsolatot, ahol a párommal nem beszélem meg a gondjaimat,örömömet,és azt ami épp történt velem,és fordítva.

Az akkor már csak szex-kapcsolat.

De ez az én személyes véleményem, lehet embere válogatja...

17L

2013. máj. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
rossz a képlet. pénz = barátnő.
2013. máj. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4: az csak egy bizonyos rétegre igaz... :) nekem eddig egyik barátnőmet sem érdekelte mennyi pénzem van.
2013. máj. 25. 14:36
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: egyiket se érdekelte mennyi pénzed van? akkor annyi eszük is van. -.-"
2013. máj. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!