Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehezen találok társat magamna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezen találok társat magamnak, mi lehet az oka? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, és a próbálkozások ellenére még nem volt barátnőm. Nem mintha türelmetlen lennék, meg ráérek még de ettől függetlenül jó lenne egy barátnő, és nem tudom mi lehet a gond. Sokszor hallom, nem számít annyira a külső, szerintem átlagos vagyok, leszámítva a majdnem kétméteres magasságom, melyre "panaszkodtak" már a csajok, és nem éppen a megfelelő hangsúllyal, pedig tudtommal a magas pasikat szeretik. Kissé különc voltam mindig is, nem vagyok a társaság központja, nem vagyok túl beszédes, a belső tulajdonságaimmal szerintem nincsen probléma. Egy hibám talán, hogy nem bírom a plázacica jellegű nőket, náluk nem is próbálkozom, inkább a normális, rendes lányokat környékezem meg, de egyelőre még nem jött össze semmi.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. márc. 19. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
nincs veled semmi baj, csak nehezen ismerkedsz, dobd be magad a mély vízbe, és próbálkozz tovább
2013. márc. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2 lehetőséged van.


A, próbálkozol tovább


b, feladod (ez vagyok én)

2013. márc. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a magasságod miatt pont nem kell aggódni :D és tényleg csak egyet tehetsz próbálkozol tovább
2013. márc. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Talán erre érdemi válasz nincs is. Feladni azért nem fogom, ha van lehetőség, hát próbálkozom, még ha felesleges is sokszor.. Jelenleg is van egy folyamatban, talán nem esélytelen, csak túl sok szó esik a magasságomról. Tény, hogy ilyen téren nagy a különbség, szinte hülyén néz ki, csak engem nem zavarna.
2013. márc. 19. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!