Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire életszerű?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire életszerű?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, ha valaki szakított, de még fél év után és felveti néha az újrakezdést, elképzelhető, hogy igazán egy másik kapcsolat után értékeli át azt a kapcsolatot, amiből kilépett? Úgy értem, hogy akkor jön rá igazán, hogy mit veszített?
2013. máj. 26. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon is létezik ez. Az ember mindig csak utólag okos és jön rá arra, hogy mit veszített el. Amikor nincs, akkor szembetűnő a hiány.
2013. máj. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pontosan. Létezik, mivel általában az emberek mindig csak azután jönnek rá, hogy mit veszítettek, miután már túl késő. Ez így megy... és úgy vagyok vele, hogy aki ezek után képes az illetőt visszafogadni az hülye. Mivel meg volt az oka előzőleg is, hogy miért mentek szét, valószínűleg a kapcsolat nem lesz jobb újra, maximum csak egy rövidebb ideig.


17/L

2013. máj. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt rá példa de sokkal gyakoribb, hogy az új segít végleg elfelejteni a régit. Onnantól pedig nincs újrakezdés. Amig az felvetődik amig hiányt érez addig vannak érzelmei még irántad és csak így van értelme újrakezdeni. Néha ezeket az érzelmeket egy új kapcsolat sem tudja feledtetni ilyenkor jön a felmelegitett káposzta esete. De szerintem ez ritka. Nekem eddig három kapcsolatom ment tökre de egyiknél sem volt utolag visszatáncolás.
2013. máj. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, simán. Főleg ha hülyeség miatt szakítottatok.
2013. máj. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-esnél nagy igazság van.

ugyanis, ha komoly ok miatt szakítottak, akkor kicsi az esély, hogy a hibás fél megváltozik. aki nőcsábász, az akkor is az lesz. maximum egy rövid időre összeszedi magát, de ha újra biztonságban érzi magát a kapcsolatban, megint meg fog csalni.

2013. máj. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Gondolkodtam rajta sokat, de nekem vhogy furcsa, fél év- 1 év, hallottam ilyeneken is, nekem ezr furcsa, hogy ennyi ideig nem hiányzik a másik? Vagy próbálta élni az életét és esetleg ennyi idő után esik le, hogy a másik nélkül rossz? Fél évig nem volt az?:D
2013. máj. 26. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!