Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 5 hónapos kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 5 hónapos kapcsolat esetén nem lenne túl korai igent mondanom, ha el szeretne jegyezni a kedvesem?

Figyelt kérdés
27 éves lány vagyok, a párom pedig 44. Nagyon jól kijövünk egymással, megértő, figyelmes, kedves, gyengéd férfi. Ő úgy érzi, hogy megtalálta az igazit, és én is el tudnám képzelni vele az életemet, szívesen gondoskodnék már róla. De a tesóim, barátaim azt mondják, hogy korai még, nem ismerem. Nálam alapelv, hogy nem költözök vele össze, és nem fekszünk le házasság előtt, és elfogadta ezt. Így viszont nehezebb megismernünk egymást, főleg, hogy csak két hetente tudunk találkozni pár napra, mert távol lakunk egymástól. Persze minden nap beszélünk min. 1 órát. Az őszinteség nagyon fontos számunkra!
2009. okt. 4. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem korai, főleg h csak 2 hetente találkoztok pár napra.... nem is ismered még teljesen... ennyi idő alatt nemnagyon lehet megismerni vkit... sztem várj még...
2009. okt. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fúha... ha csak ilyen ritkán találkoztok, akkor őszinteség ide vagy oda az az 5 hónap tényleg kicsit kevésnek tűnik házassághoz. Persze hogy igent mondasz, az nem jelenti azt, hogy rögtön össze is kell házasodnotok, de én még egy évet várnék a komoly döntésekkel legalább. Ne siess. Ha szeretitek egymást ez a kis idő már úgysem számít.
2009. okt. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is korai az 5 hónap, még akkor is, ha minden héten találkoznátok 1-2x. Nem akarok az alapelveid ellen szólni, tiszteletben tartom :) Csak én meg pont úgy vagyok vele, hogy előbb össze szeretnék költözni a párommal, és utána fontolgatni a házasságot. Mert sok házasság akkor megy tönkre, amikor összeköltözik a pár és nem tudnak egymáshoz igazodni..

És ilyen esetekben érdemes saját magadra hallgatnod, mivel a te életed, bár még előtted áll az élet :) Szerintem, ha úgy érzitek, hogy egymásnak vagytok teremtve, akkor mi lehet az akadály :)

2009. okt. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is korai, ha mégis az eljegyzés mellett döntötök mindenképp költözzetek össze, hiszen lakva ismerszik meg az ember.. Szóval lehet így távkapcsolatba minden tökéletes, de teljesen más ha együtt éltek, ott kiderül mindig a másik félről valami kis hiba..
2009. okt. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%

"Nálam alapelv, hogy nem költözök vele össze, és nem fekszünk le házasság előtt, és elfogadta ezt".

Hát apácaságot javasolnék ne is haragudj, mi értelme van annak azt nem tudom hogy házasságig nem lehet szex, legfeljebb elváltok, ilyen gondolkodással. Ilyen hozzáállással nem hiszem hogy meg tudod adni egy férfinek amit kell. Ha már valakinek menyasszonya van, minimum minden talikor egy jó szex!

2009. okt. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18%
Azért nem kell összeházasodni valakivel hogy lefeküdhess vele... sőt a házasságnak sincs értelme, anélkül is lehet hűségesnek lenni, és szeretni a másikat...
2009. okt. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!