Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy az egyik legjobb barátomat csalja a barátnője? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vázlatosan: 2 éve van az egyik legjobb haverom a barátnőjével. Most megtudtam, hogy a csaj csalja őt. Mielőtt megtudtam volna ezt, megígértem, hogy senkinek nem mondom el. Az információ forrása egy közös haverunk, aki már elég régóta tud erről. A információ biztos, nekem is sok apró részlet állt helyre.


Igazából két lehetőség van.

1) Elmondom, és akkor valszeg ki fog derülni, hogy én adtam tovább az infót, és az is ki fog derülni, hogy kitől van. Én mindig irtóztam az ilyen szarkavarásoktól, de ez a helyzet dühít, és én is elvárnám a legjobb barátomtól, hogy hasonló esetben elmondja, ha ilyet tud meg.

2) Nem mondom el, de így meg nem tudnék a szemébe nézni, hogy ilyen infót hallgatok el. Főleg, ha később kiderül.


Ti mit tennétek?


2013. máj. 27. 08:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Elmondanám, mert később úgy is kiderülne. Meg aztán ilyen csaj meg is érdemli! Szóval minél előbb.
2013. máj. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mondd el neki. Ha később magától jön rá, sokkal jobban fog haragudni, hogy barátként hagytad, hogy a csaj mindenki előtt hülyét csináljon belőle.
2013. máj. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, repüljön a ribanc.
2013. máj. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Hát elég nehéz mert ha te vagy a legjobb barát akkor mind 2 esetben rosszul jársz.

Ha elhallgatod akkor miért hallgattad el ha tudsz róla?

Ha meg elmondtad akkor miért pont te mondtad el, mikor megígérted hogy nem teszed?

Attól függ kinek ígérted meg hogy nem mondod el senkinek?

Ha mind a 2 -vel jóban vagy számíts rá hogy az egyikük barátságát tuti elfogod veszíteni.

De általában nem arra haragudnak a legjobban aki elmondta hanem aki tette, abban az esetben ha külön is mennek ez végett, ha viszont nem szakítanak és együtt maradnak akkor te leszel a fekete bárány, és akármikor meglátnak eszükbe jut hogy te miattad derült ki.

Szóval én amit láttam volna a helyedben azt magamba fojtanám, és csak körbe rajzolnám a megcsalt egyénnek hogy mi lenne abban az esetben ha olyan szitu lenne.

Ha én látnék ilyesmit, én nem foglalkoznék vele mert ne én miattam menjen tönkre ez a kapcsolat, lehet hogy csak 1 félre botlás és azon felül imádják egymást.

Ha kérdőre vonnának ha kiderülne , én azt mondanám nem vagyok benne biztos hogy mit láttam kavarni nem akarok.

2013. máj. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ez a félrebotlás 5 hónapja tart folyamatosan.
2013. máj. 27. 09:11
 6/20 anonim ***** válasza:
Mond már el neki.. Legyen eszed. ;)
2013. máj. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 menta34 ***** válasza:
Beszélj a barátnővel...
2013. máj. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Csak akkor gondolkoznék rajta, hogy elmondjam-e,ha azt a saját szememmel láttam. Másoktól hallott dolgokat-főleg ilyet- nem adnék tovább. Soha nem lehet tudni, mi van a háttérben, mi van, ha Téged akar felhasználni a haver a saját céljai eléréséhez..vagy, ha benézett valamit a haverod, akkor Te jössz ki rosszul a dologból. MInden eshetőségre gondolni kell, mert itt a Te jó híred, a Te barátságod lehet a tét. Az infó forrását kellene szembesíteni a csajjal, hogy megtudd, mi az igazság. Így a barátod előtt nem fogod magad lejáratni, hiszen azért nem szóltál rögtön neki, mert nem voltál benne biztos, és nem akartál neki feleslegesen fájdalmat okozni. Ha meg szembesítésnél kiderül, hogy mégis igaz, akkor egyértelmű a teendő.
2013. máj. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd őket,az ő problémájuk ha szeretik egymást úgysem dobja ki az egyik a másikat.

Ha meg rájön, márpedig az ilyesmire mindenki rájön akkor legyen az ő dolguk mi lesz a jövőben.

2013. máj. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Hát azt nem közölted eddig mióta is tart a viszony!

A csaj vagy a pasi a te legjobb barátod?

2013. máj. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!