Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy az egyik legjobb barátomat csalja a barátnője? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vázlatosan: 2 éve van az egyik legjobb haverom a barátnőjével. Most megtudtam, hogy a csaj csalja őt. Mielőtt megtudtam volna ezt, megígértem, hogy senkinek nem mondom el. Az információ forrása egy közös haverunk, aki már elég régóta tud erről. A információ biztos, nekem is sok apró részlet állt helyre.


Igazából két lehetőség van.

1) Elmondom, és akkor valszeg ki fog derülni, hogy én adtam tovább az infót, és az is ki fog derülni, hogy kitől van. Én mindig irtóztam az ilyen szarkavarásoktól, de ez a helyzet dühít, és én is elvárnám a legjobb barátomtól, hogy hasonló esetben elmondja, ha ilyet tud meg.

2) Nem mondom el, de így meg nem tudnék a szemébe nézni, hogy ilyen infót hallgatok el. Főleg, ha később kiderül.


Ti mit tennétek?


2013. máj. 27. 08:53
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
A srác. Arra is gondoltam, hogy beszélek a csajjal, megmondom neki, hogy tudok a dolgokról, és adok neki 3 napot, hogy ő mondja el, ha nem, akkor én fogom.
2013. máj. 27. 09:19
 12/20 A kérdező kommentje:
Azok, akik azt mondják, hogy hallgassak, fordított helyzetben is így gondolkodnának? Azt akarnák, hogy a legjobb barátjuk hallgassa el előlük ezt a dolgot?
2013. máj. 27. 09:26
 13/20 anonim ***** válasza:
Az a baj, ha ezt felajánlod a csajnak, nem biztos, hogy úgy fogja előadni a barátodnak, hogy jól gyere ki belőle.
2013. máj. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Azt úgy nem tudnád megoldani mondjuk hogy követed a csajt és viszed magaddal a barátodat nem kell hogy lássa hogy megdöngetik a nőjét mint a filmekben de pl ha a barátnője lesmárolja a palit akivel csalja akkor abból elég nehezen tudná kimagyarázni magát.

23/F

2013. máj. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
53%

Ha a legjobb barátod,akkor fordított esetben te is elvárnád,hogy azonnal szóljon. Ülj le vele, mond el neki,és találjatok ki vaélami csínyt közösen:D Ihletet adhat az,amit egyik kérdésnél olvastam ma,elég jót nevettem ki is másoltam: "Ha a férjem megy is segíteni kolléganőnek, azt elmondja.

Van ilyen nem fosok, hogy jaj megcsal.

Ha sunnyogna akkor viszont eszembejutna a "mi van ha...".

Barátnőm még régebben rájött, hogy az akkori élettársa fura. Végül engem állított rá az ügyre (fiatal voltam és ráértem). Sajna a túlöra egy másik hölgynél telt.

Ezzel a barátnőmmel sajnos eléggé sötét humorral rendelkezünk, ezért kitaláltuk a tökéletes bosszút.

Barátnőm teljes nyugalommal előadta, hogy a bérpapírján nem szerepelnek a túlórák.

A pasi lesápad...

Barátnőm folytatta: Ezért bementem a munkaügyi bíróságra és a nevedben feljelentettem a céget. Azt mondták bent, hogy a határozat jövő hét hétfőn odaér.

(persze, nem lehet más nevében feljelentést tenni, de ezt a pasi nem tudta.) A pasas konkrétan idegösszeomlást kapott.

A barátnőm ezzel zárta a viccet és tért át komolyra: Azt hiszed, nem tudom hogy megcsalsz, szivi? Most látszunk BigBrothereset: Attila! Három perced van, hogy elhagy a házat!"


és ne feledd,a barátod megérdemel egy hűséges barátnőt,akit őszintén szerethet.

2013. máj. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Mindenképp mondd el neki!
2013. máj. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

nézd ha Te szólsz, abban az a gáz, mindenki rád fog haragudni

amúgy ha a haverod ismeri igazán a barátnőjét már rá kellett volna jöjjön, ne i haragudj, honnan tudod milyen a kapcsolat köztük,

amúgy majd megtanulod, mert ez az élet mindig a megcsalt fél tudja meg utoljára!!

én nem szólnék, a fent leírtak miatt, mert amikor ez kiderül, akkor mindenki mérges lesz és dühös, ez az amikor nem tudják az úgy mond barátok tartani a szájukat, N

2013. máj. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj azzal, akinek megígérted, hogy nem mondod el, és győzd meg, hogy el kellene mondanotok. Ő is a srác barátja, nem? Vagy a csajé? 5 hónap azért már gusztustalan.
2013. máj. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Kedves 17-es, gondolom, akkor is ez lenne a véleményed, ha te lennél a megcsalt fél.


A srác gyerekkori barátom, együtt nőttünk fel, ha fordított lenne a helyzet, elvárnám, hogy tájékoztasson.

2013. máj. 27. 16:59
 20/20 anonim ***** válasza:
Mond már el neki, te is azt akarod már megválaszoltad a saját kérdésedet is. Szóval téma lezárva!:D
2013. máj. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!