Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik férfi női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik férfi női barátság?

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 11:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ideig-óráig.
2013. máj. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem
2013. máj. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk 10 éve tökéletesen működik, és később sem fog változni, mert nem tekintünk úgy egymásra.
2013. máj. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Létezik, ha tudják kezelni azt, hogy az egyik, vagy mindkét fél mindig többet akar. :)

Én pl. a barátaimmal úgy vagyok, hogy tudom (ki is mondják), hogy meg akarnak dugni, de tisztáztuk a határokat. :)

2013. máj. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én régebben hittem benne.Most már azt mondom,h nem!Max ideig óráig! Nekem nem vált be sajnos
2013. máj. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
létezik csak felfogás kérdése. Egy normális szexzuális élettel rendelkező fiu és lány barátkozhat egymással mert mindkettönek megvan a maga magánélete ami rendezett igy nincsenek annyira kiéhezve.
2013. máj. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. máj. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát ilyen legjobb barátok vagyunk típusú nem nagyon. Haveri, közeli baráti szinten szerintem simán
2013. máj. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Legjobb barátomnak tartottam egy srácot, majd szerelmet vallott. Eltávolodtunk egymástól. Majd ez az eset megtörtént még egyszer pár hónapja. Most barátnője van, akibe elvileg szerelmes.

Így hát… nem, nincs. Meg nekem is tetszett már fiú, akivel elvileg barátok voltunk.

2013. máj. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Dorina90 válasza:
Hát persze. Nekem a legjobb barátom egy fiú. Nem merek mindent megosztani vele, azt inkább a lány barátnőmmel beszélem meg. Viszont nagyon jól megvagyunk nevetgélünk, viccelődünk egy rosszat sem tudnék rá mondani... Nálam a lényeg hogy a barátom legyen őszinte és hűséges. Azt nem szeretem (egyszer ezért megvertem valakit mert elmondta a titkaimat) ha valaki kibeszél vagy valami. A lényeg hogy az én fiú barátom ilyet soha nem tenne soha nem tett és soha nem is fog tenni!
2013. máj. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!