Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, ha férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha férfiként egyáltalán nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés

Azért fura, mert tini fejjel úgy 14 és 20 éves korom között nagyon szerettem volna családot és imádtam a gyerekeket és a terveim között volt a házasság és a családalapítás. Most 25 évesen viszont kifejezetten idegesítenek a gyerekek, rosszul vagyok tőlük és attól a gondolattól is, hogy egyszer véletlen gyerekem lesz. Házasodni meg maximum akkor tudnék ha fegyvert szegeznek a homlokomhoz.

Miért lehet ez?


2013. máj. 27. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
én lány létemre vagyok így, csak én 18 vagyok. de én sosem akartam se gyereket se házasodni. a házasság szerintem csak egy papír, gyerek meg erre a világra? ez csak ott lehet gond, ha téged is meg engem is egy olyan emberrel hoz össze a sors akinek viszont ezek a tényezők igenis fontosak. de egyébként a mai világban nem, elvileg nem normális. de még változhat
2013. máj. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

Nem lesznek gyerekeid és ne is bánd.


Erre a világra értelmetlen már gyereket csinálni.


Hogy aztán kolduljon majd a jelenlegi elit leszármazottaitól? Mert a társadalmi szakadék csak nőni fog - tehát akik most közepes életet élnek azok addira a csóró vagy a nagyon csóró tábort fogják gyarapítani - mire ők felnőnek. Iskolájában kissebbségbe szorul, mert más népcsoportoknál instant van 5-6 gyerek.


És addigra az ország is csak még jobban össze fog omlani.


Szóval igen. Normális.

2013. máj. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ivilicious ***** válasza:
23%
majd kinövöd.
2013. máj. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2! ne haragudj, de ez a tendencia nem mostani, mert lakossága már régóta fogy, hiszen mikor volt az mikor voltunk 11 M-n is

kedves kérdező hát rájöttél az ember változik míg meg nem hal, ezt nem értik meg a fiatalok, hát most tapasztalod, de nem csak ebben sok mindenben

amúgy ha nem akarsz, hát az nem baj, N

2013. máj. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem hiszem hogy boldog életet lehet élni család nélkül. De ez csak az én filozófiám. Olyan nő meg nagyon ritka aki nem akar gyereket, benne van az ösztöneinkbe.
2013. máj. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De még nem vagy férfi! 25 éves kor körül ér véget a gyerekkor. Majd 30 körül lesz igényed a gyerekre.
2013. máj. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
19%
Nem vagy férfi, csak egy kisfiú, ennyi.
2013. máj. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem sem kellene soha

Most 26 vagyok.

Nem is vágyok rá,de ha vágynék sem tenném meg.

Minek?Ilyen országba,ahol diplomás fizetéssel is szinte csak vergődni lehet?

Csináljanak gyereket a gazdagok,aztán majd 50 év múlva ők fognak dolgozni a szegények helyett,mert a szegények nem fognak szaporodni.

Akkor talán majd észhez térnek,de lehet akkor sem.

2014. júl. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!