Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a pasimnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a pasimnak, hogy régebben szerettem pénzért szexelni?

Figyelt kérdés
nem voltam prosti,csak elmentem szórakozóhelyekre,és mivel elég kihívó a külsőm,sok külföldi azt hitte,hogy valami luxusprosti vagyok. Volt néhány egyéjszakás kalandom,,és reggel mindig pénz várt és egy levél,hogy el kell mennem,itt a számom.Persze ez külföldiek esetén.Én pedig nem adtam vissza,sőt,meghagytam őket abban a tudatban,hogy prosti vagyok,és hagytam hogy adjanak,még többet. Na,így elég sok mindent sikerült elérnem,viszont egy éve összeköltöztem életem szerelmével,és előtte már egy évvel felhagytam ezzel a ribanckodással. Most mégis hogy mondjam el neki ezt az egészet?Nagyon lelkifurim van. Az tuti,hogy nemibetegséget nem szedtem össze soha,nem lenne oka félnie. Viszont attól tartok,hogy nagyon nagyot csalódna bennem. Hogyan mondhatnám el,hogy minden a régi maradjon?
2013. máj. 27. 18:53
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Ne mondd el.. jobban jártok mindketten.
2013. máj. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Én vagyok az egyetlen, aki úgy gondolja, hogy el kellene mondania?


Én speciel beleőrülnék, ha a párom nem tudna valami ilyen nagy volumenű dolgot rólam. Elhiszem, hogy szereted, és félsz, hogy elveszíted, de titkolózva akarod leélni az életed? Szerintem mondd el neki. Ültesd le, és így, ahogy leírtad ide, mondd el neki is. Sok sikert.


Az a kapcsolat nem kapcsolat, ahol az egyik ember nincs tisztában teljesen a másik személyével...

2013. máj. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
84%
Nem tehetsz róla?? Véletlenül akadt beléd egy idegen pasi, akinek véletlenül kiesett a pénz a zsebéből? :D
2013. máj. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat.

Nem akartam semmit a külföldiekkel,így jött össze.Sosem kutattam őket.

Lehet,hogy prosti vagyok,de hát ez van,mit kellett volna tennem? azt mondani,hogy" bocs,nem kell a gucci táska,nem szeretnék monte carlo-ban nyaralni" stb?? Ezek a férfiak biztosították a mostani életem színvonalát. Talán itt mindenki nemet mondott volna a jobb életszínvonalra? Egyszerűen egy fiatal lány voltam,aki élni,szórakozni akart,mert az igazi váratott magára. Igen,talán kihasználtam ezeket a férfiakat,de SOSEM KÉRTEM SEMMIT TŐLÜK,és szerintem ez a legfontosabb. Mindent maguktól adtak. Tényleg vissza kellett volna adnom?

2013. máj. 27. 19:04
 15/30 anonim ***** válasza:
82%

"régebben szerettem pénzért szexelni"


Nem azért,de ezzel már beismerted hogy k.rva voltál,már bocs!

2013. máj. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Aki azt mondta,hogy el kéne mondanom: köszönöm!Egyszerűen nem bírom tovább magamban tartani,de fogalmam sincs,hogyan kezdjek bele...
2013. máj. 27. 19:04
 17/30 anonim ***** válasza:

bocs,nem kell a gucci táska,nem szeretnék monte carlo-ban nyaralni"


:) erős kamu szaga van,mindezt a 2 szép szemedért,akát itt,akár priviben,most már én is szívesen megnéznék egy képet rólad,de gondolom kitalálsz valamit hogy miért nem lehetséges ez......

2013. máj. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Jó,akkor egy büdös kurv@ voltam,kit érdekel? Az a kérdés,hogy HOGYAN mondjam el a páromnak? Nagyon szeretem,és sosem akarom elveszíteni.De ki gondolta volna,hogy ennyire szerelmes leszek,és ilyen bűntudatom lesz?Pedig elvileg a múltam,és nem lenne köze hozzá,de felemészt a titok
2013. máj. 27. 19:06
 19/30 A kérdező kommentje:

Istenem,ennyi retartdáltat itt...

Tényleg nem láttál még olyan lányt,aki ezeket megkapta?Én ismerek jó párat.Azért,mert te nem vagy hozzá a megfelelő szinten,attól még képzeld,naponta megtörténik. És nyilván nem a 2 szép szememért kapta,ahogy írtam,ők azt hitték eleinte,hogy prosti vagyok,de ahogy kiderült a félreértés,még több dolgot kaptam. És nem csak az "ágyasuk" voltam,hanem mivel anyanyelvi szinten 3 nyelvet beszélek,ezért az utazásokon is hasznomat vették

2013. máj. 27. 19:08
 20/30 anonim ***** válasza:

ma 19:06


Dehogy fog képet mutatni,szerintem is kamu,vagy provokáció.


Ha nem egy 10/10-es nő senki sem viszi el a mai világban még a Balatonra sem....... gucci táska meg monte carlo,mi? :D

2013. máj. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!