Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a pasimnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a pasimnak, hogy régebben szerettem pénzért szexelni?

Figyelt kérdés
nem voltam prosti,csak elmentem szórakozóhelyekre,és mivel elég kihívó a külsőm,sok külföldi azt hitte,hogy valami luxusprosti vagyok. Volt néhány egyéjszakás kalandom,,és reggel mindig pénz várt és egy levél,hogy el kell mennem,itt a számom.Persze ez külföldiek esetén.Én pedig nem adtam vissza,sőt,meghagytam őket abban a tudatban,hogy prosti vagyok,és hagytam hogy adjanak,még többet. Na,így elég sok mindent sikerült elérnem,viszont egy éve összeköltöztem életem szerelmével,és előtte már egy évvel felhagytam ezzel a ribanckodással. Most mégis hogy mondjam el neki ezt az egészet?Nagyon lelkifurim van. Az tuti,hogy nemibetegséget nem szedtem össze soha,nem lenne oka félnie. Viszont attól tartok,hogy nagyon nagyot csalódna bennem. Hogyan mondhatnám el,hogy minden a régi maradjon?
2013. máj. 27. 18:53
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Sehogy! Amit nem tud, az nem fáj! Ha elmondod azzal csak problémák, gondok özönét szabadítod magatokra.

Hallgas mint a sir!

2013. máj. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Annyira jó,hogy nem a kérdésre koncentráltok. Attól,hogy Zimány Linda lecsúszott,és havi 400ért meg lehet venni,nem mindenki áll sz@rul.
2013. máj. 27. 19:11
 23/30 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy a válaszok nagy része nem válasz a kérdésedre. Arra viszont készülj fel, hogy a pasid is hasonló következtetéseket fog levonni.
2013. máj. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
95%
Ha hiszed ha nem én igenis nemet mondtam volna rá. Nem prostituáltam volna magam semmi pénzért. Többre becsülöm saját magamat. És am ha a válaszolóktól fáj az igazság, mit fogsz csinálni ha a párod is így reagál??
2013. máj. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Én megértelek. Simán elfogadtam volna én is. Ez van, engem is lehet k*rvázni. Abban is megértelek, hogy lelkifurdalásod van, de ne legyél önző. Szerinted ezt a párod, hogy fogadná? Ezek után, hogy tudna megbízni benned, még ha a múltad, akkor is. Gondolj bele, hogy milyet csalódna benned. Ez tényleg a múltad, nem kell neki arról tudnia, meg egyébként is, kitől tudná meg? a külföldiektől? Tudom, hogy nehéz, de ne csak magadra gondolj. Ha mégis elmondod, számolj a következményekkel, nem lesz minden olyan, mint ezelőtt. Persze, lehet értékelni fogja az őszinteségedet.


19/L

2013. máj. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Aladárkiss ***** válasza:

Nézd, ha elmondod, akkor a kapcsolatodnak lőttek. Nekem is volt egy ilyen barátnőm, csak ő a 3 hónap után mondta el. Én mondtam neki, hogy akkor itt megköszönöm az eddigieket és le léptem. Nem tudtam feldolgozni, sőt szerintem normális gondolkodású fiú ezen nem tud átsiklani. Engem soha nem érdekelt egy barátnőmnél sem az, hogy kivel járt meddig stb. De a pénzért dugok azért nekem már az megemészthetetlen kategória. Tudom, hogy a pénz az nagyúr de akkor sem lép meg ilyet egy nő. Azt, hogy jó nő vagy a genetikának köszönheted, anyunak meg apunak, de ezzel vissza élni nem a legjobb dolog. A másik ... mi a biztosíték arra, hogy többet ilyen malőrt nem ejtesz meg ? Szerencsére nem vagyok ebben a helyzetben, de tegyük fel együtt vagyunk csóró vagyok minimálbérét nyomom valahol épp, hogy csak a rezsire meg egy kis kajára futja.. szeretsz engem, de vágyol kicsit luxosabb körülményekre. Akkor megint lelépsz sunyiba egy palival, hogy legyen egy kis pénzed mondjuk ruhára vagy a te igényeid fenntartására? Remélem érted mit akarok ebből kihozni. A lényeg ha vele akarsz maradni és tényleg olyan nagy a szerelem amilyenek mondod, akkor felejtős ne mond el neki. Dolgozd fel lépj túl rajta. Koncentrálj a közös jövőtökre.

Egy fiú voltam....

2013. máj. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
A kérdésed magyarázatában egyéjszakás kalandokról írsz, aztán azzal jössz, hogy nem azok voltak, és hogy ez normális. Egy hazug kis r*bi vagy még mindig.
2013. máj. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális,segítőkész válaszokat!
2013. máj. 27. 20:22
 29/30 moosenstein ***** válasza:

Ja, hallgass vele!!

A csavo rogton kirakna a szurod.

2013. máj. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Ahányan vagyunk annyiféle ember létezik!Ezért csak a saját érzéseim alapján tudok tanácsot adni!Én azt tanácsolnám hogy akármennyire is fáj ne mond ell neki!Ha rendes srác akkor lehet hogy megértené de lehet hogy ellenkezőleg sülne ell a dolog!Én nem tudnák olyan nővel együtt élni aki valaha pénzért sexelt vagy pénzt fizetem neki a sexért!Állandóan az járna a fejemben hogy ugyan mikor csal meg!Ugyan mikor hagy ell egy pénzesebb sármosabb fazon ért!Vagy ha felajánlanak neki megint enyi pénzt megtené-e?Nem volt sok kapcsolatom és lehet hogy ezért ez a véleményem!De nekem megszakadna a szívem ha barátnőm megcsalna és ha egy ilyen derülne ki mindig ez járna az eszembe amikor nincs éppen itthon!Mert én nem tudnák egy nőt megcsalni és fájdalmat okozni neki!19 éves fejjel én ezt gondolom!Remélem segítettem!
2015. okt. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!