Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan világosíthatnám fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan világosíthatnám fel észrevétlenül arról a barátom, hogy spúr/önző?

Figyelt kérdés
Több,mint 1 éve vagyunk együtt, nagy korkülönbség van köztünk, én majd jövőre fogok érettségizni, ő meg már elég rég óta dolgozik, a haverjával él és jól keres. Mindenen spórol, még az olyan dolgokon is, mint a normális minőségű majonéz például, de fölösleges dolgokra ezzel szemben sokat költ. Ha megyünk valahová vagy ő fizet vagy én, kb egyenlő arányban, ami oké lenne, ha mindkettő kereső emberek lennénk de én sokszor az utolsó pénzemmel fizetek, anyukám tudta nélkül, és következő héten inkább nem veszek mindig mindent amit megkívánok a suli büfébe mondjuk. Mindig meglepem valamivel, például könyvvel, főzök neki rendszeresen ( ami szintén nem olcsó dolog, főleg, hogy sütiket és tortákat is csinálok neki, mert szeretném, hogy örüljön..), pólókkal, nadrágokkal, kiegészítőkkel. Én soha semmi se kapok tőle és ha karácsony vagy szülinap van akkor is látom rajta, hogy sokkal olcsóbb és nem gondosan válogatta ki, mint én mindig teszem. Ha együtt megyünk vásárolni és vesz magának is valamit ugyanabba az üzletbe mint én, még egy 1290ft-os fölsővel is beállít maga elé a sorba. Sokkal figyelmesebb vagyok vele így is, hogy engem anyukám tart el egyedül és suliba járok és inkább én nélkülözök, hogy neki örömet okozzak, míg ő nagyon jól keres és semmit se kapok tőle semmit meg nem visz el sehova, ha megyünk valahova bulizni akkor meg ugyanúgy fizetünk kb..
2013. máj. 27. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Így ahogy leírtad.
2013. máj. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele... Hosszú távon nem fogod bírni, és tönkre fogja vágni a kapcsolatot... Sajnos ennyit számít a pénz...
2013. máj. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ossii válasza:
Fú.. hát első benyomásra a srácnak sokkal kevesebbet jelentesz,mint neked Ő. Ez elég szomorú. Egy idő után úgyis kifog ez fakadni belőled és szóvá teszed ezeket a dolgokat,mint pl. a spúrkodást. Tényleg nem fair ez. Szerintem minél hamarabb mond el,hogy mi bánt.Valahogy így mond :" egy év elég sok idő.Szeretlek,rendes vagy..stb.. de úgy érzem,hogy sokkal többet adok bele ebbe a kapcsolatba,mint te.." és jó esetben normálisan megtudjátok ezt beszélni,rosszabb esetben veszekedtek egy orbitálisat,de mindenképp közölnöd kell vele a dolgokat.Szerintem :)
2013. máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Észrevétlenül sehogy. De nem az a célod, hogy észrevegye magát? Egyébként meg már a többiek leírták előttem.
2013. máj. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!