Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Már nem bírom sokáig.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Már nem bírom sokáig.

Figyelt kérdés
Beleszerettem a legjobb barátomba (fiú). Nem tudom ő mit érez, és hogy csak azért viselkedik néha velem furán, mert lány vagyok és nem azért, mert lenne mögötte valami. Mások szt hiszik járunk. Mivel osztálytársak vagyunk ezért minden nap találkozunk. Így ott minden percünket együtt töltjük, utána együtt ebédelünk, és van hogy utána még fel is megyek hozzá. Együtt szilvesztereztünk, és a haverja rámnyomult, de nem volt semmi komoly. Azóta másképp viselkedik velem. Valami megváltozott (szerintem jó irányba) közöttünk. Létezik, hogy kicsit féltékeny lett? Valahogy meg szeretném neki mondani, hogy nekem ez a dolog már túlmutat a barátságon. Szerintetek van értelme? Hogyan csináljam, mit mondjak? Félek az elutasításától, és jobban szeretném előtte tudni, hogy vonzódik e egyáltalán hozzám. Van erre valami mód?
2011. jan. 4. 22:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Osztálytárssal nem jó járni..
2011. jan. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, de nekem nem okozna gondot és neki sem.
2011. jan. 4. 22:08
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást akkor mind1, hogy oszttárs vagy nem. Ha a sors is úgy akarja együtt maradtok, ha meg nem amúgy is szét mennétek. Az életedről nem te döntessz. Ha az van megírva összejösztök, ha nem hát nem. Ha most nem próbálod meg és mégis így kell lennie össze fogtok jönni. De egy próbát miért ne érne meg? Veszteni valód nincs. Legfeljebb boldog leszel.
2011. jan. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
szerintem amikor lesz olyan h kettesben vagytok csókold meg. ha visszacsók, egyértelmű a válasz:)vagy akár csak egy puszi...
2011. jan. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
*ol
2011. jan. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Egyet gondolj át. Ha közlöd vele az érzéseidet, és ő esetleg mégsem szeretné, az a barátságotok végét jelentené? Egyébként próbálkozz úgy, hogy viccesen utalást teszel neki, hogy "ne csináld ezt, vagy azt, mert a végén még szerelmes leszek beléd...stb" Vagy "bárcsak minden pasi ilyen lenne mint Te"

Szóval utalgass neki, és nézd a reakcióját. Semmiképp ne ugorj fejest a vízbe, mert gondolom nem akarod őt végleg elriasztani. Ha meg pozitívan reagál, akkor nyert ügyed van! Szorítok!

2011. jan. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Utolsó! Köszi szépen, és a többieknek is.

Valószínű az utolsót megfogadom. Megcsókolni, nem szeretném még, esetleg puszi (csak az a baj nem vagyunk pusziszkodós fajták). Még várok válaszokat.

2011. jan. 4. 22:16
 8/14 A kérdező kommentje:
Jah és pontosan, milyen reakcióra gondolsz? Nagyon nem vagyok otthon a témában sajnos. Mi számít jónak?
2011. jan. 4. 22:18
 9/14 anonim ***** válasza:

A reakciókat fogod vágni magad is. A "még a végén szerelmes leszk belédr"-re pélául mondhatja azt is, hogy "jajjj az hiányozna még nekünk", vagy "isten őrizz" stb, nyilván nem akarja. De ha belelkesül, és még rátesz egy adaggal a "viccelődésre", akkor ő sem bánná.

Igazából ezt nem lehet igy pontosan levezetni, csak így megközelíthetőleg, de hidd el, fogod tudni, hogy ő akarja-e vagy sem.

Ha kettesben mentek valahova, öltözz ki, mintha randira mennél. Csábíts el!

2011. jan. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mostanában mintha közelebb kerültünk volna egymáshoz, de nem tudom hogy ez azért van-e mert jó barátok vagyunk, vagy, mert talán már valamivel több annál.
2011. jan. 10. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!