Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem sokáig bírom, szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem sokáig bírom, szerintetek?

Figyelt kérdés
Volt 1 pár nappal ezelött 1 kérdésem h mire véljem a dolgot hogy mit szeretne. Na a lényeg hogy kedves vagyok vele mert szeretném végre megszerezni nagyon csinos is. Tegnap voltunk kint 4en mint "barátok" és olyan dolgokkal kezdett idegesíteni hogy az már nem igaz (hogy lefeküdtem-e valamelyik exemmel és ilyenek). Mondtam neki hogyha rágyújt hagyom őt ott és indulok haza hát ő megtette. Leírtam neki hogy ez nagyon sértő volt felőle amit aznap csinált de ő előadta a szokásos szöveget hogy őt mindenki utálja mindenki megcsalja és senki sem nézi embernek (dafuq?). Kapott 1 kis időt hogy lenyugodjon és rákérdeztem hogy idegesítem vagy az agyára megyek már hogy ilyen? ÉS mondta hogy nem. Nekem teljesen paradoxnak tűnik a dolog hogy többe nézi a cigarettát mint az én szavamat és amikor komolyan beszélek pontosan az ellentétét mondja... nagyon szeretném végre megszerezni őt de az ilyennel kikészít... ti mit gondoltok hogy egy idő után megváltozik vajon hogy ilyen vagyok vele vagy továbbra is jön ezzel a szöveggel? 5 pasija volt már és mindegyik megcsalta mással....
2012. júl. 20. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Kicsit önértékelési zavarai vannak. Az meg normális tizenévesen, az öcsémnek is vannak, pont ma ráztam helyre, most meg elment beb*szni. :D


Az eredeti kérdést nem olvastam, de:


Ha valaki kell azt úgy fogadod el ahogy van, nem támasztasz neki feltételeket, hanem összejössz vele, elkezd bízni benned, és meg fog változni magától is. Hidd el.


A cigi miatt meg ne b*sztasd, nem szeretjük. :D

2012. júl. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
akkor megpróbálom így valahogy hogy nem kap feltételt... de a nyarat rászánom hogy lesz-e valami vagy semmi pedig tudja h többet érzek iránta.
2012. júl. 21. 00:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha mindig megcsalták, akkor annak oka van. Ha nem magában keresi a hibát, akkor sosem tud megváltozni.

A cigi egy legális drog. A drogosnak mindig fontosabb lesz drogja, mint te. Keress egy normális lányt!

2012. júl. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!