Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem birom sokáig. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gica:) kérdése:

Már nem birom sokáig. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már több mint 3 hónapja járok a barátottamal, és hogy is mondjam.. Vannak problémáink, bár ez inkább csak nekem probléma. Nos, a barátom 19éves és neki van egy nagyon jó haverja aki 20éves, több mint 17éve barátok, de nem is akármennyire, mindig egymás mellett álltak. De a barátom barátjának egész érdekes humora van, neki az a vicces ha engem megaláz.. szószerint.. :'( Én a a barátommal közöltem hogy nem fogok vele lefeküdni csak ha betöltöttem a 17-et, és erre a barátomnak a haverja nyíltan kiröhögött minket, illetve csak engem, de nem unta meg. jópárszor felhozta a témát és gúnyosan nevetett. De ez még semmi. Annak a srácnak az a hobbia hogy engem offonlgasson. Hogy én majd így meg úgy le fogok feküdni vele(a barátommal) és ez engem nagyon bánt mert én megmondtam hogy nem lesz semmi és kész. Meg állandóan azzal cukkol hogy még milyen fiatal vagyok nem vagyok elég érett meg ilynek.. és a barátom nem csináll semmit csak nevet. Mondhatnám azt is hogy azon nevet ahogy engem megaláznak. Most ahogy elmeséltem lehet nem túnik valami nagy cuccnak de nekem elegem van belőle hogy már 3hónapja kőkemény oltogatásokat kell tűrnöm. Megaláznak és nem tehet semmit ellene mert nem a barátom és a srác nagyon jó haverok. most mit mondjak? Nem szólhatok vissza mert azlesz hogy mind2-en megharagszanak.. El meg nemmondhatom hogy engem ez bánt. mert akkor azlesz belőle hogy milyen egy kislány vagyok hogy ezen felkapom a vizet amikor ő csak viccelt +ilyenek. Én nagyon szeretem a baártomat de ezt nem vagyok hajlandó eltűrni. :// Normális ember ezt már rég nem hagyta volna. iszonyatosan sért és bánt ahogy beszél velem a barátom haverja. meg amiket mondozgat.. de ahoz viszont túlságosan is szeretem a barátomat hogy ez miatt szakítsak vele.. ://

Bocsánat, ez inkább panaszkodás volt nem kérdés, de muszály volt kiöntenem a szivem, barátnőmnek elmondtam ezt, és ő azt mondta hogy beszéljem meg a barátommal, de nem érni meg hogyha beszélek velük az lesz hogy csak vicc volt ne vegyem már komolyan + ilyenek.

Bocsánat kicsit hosszúra sikeredett és bocsánat a helyesírási hibákért.

Előre is köszönöm a válaszokat :)


2011. aug. 22. 21:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A muszáj szót pontos j-vel írjuk. Bocs, de ez nagyon szúrta a szemem.

Egyébként igaza van a barátnődnek. Beszélj a pasiddal, hogy téged ez nagyon bánt. Ez után vágj vissza jól, vagy kerüld a havarját, vagy beszélj vele is, hogy neked ez rossz. Ha ez után sem ért, akkor még jobban vágj vissza. De nem lehet, hogy te vagy túl érzékeny??

Írhatnál még példákat.

A legjobb barátságról inkább nem is írok.

2011. aug. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy? Én amúgy biztos nem tűrném el, beszélj a barátoddal kettesben, és ha azt mondja, hogy ez csak vicc, blbablabla, akkor én bizony szakítanék...
2011. aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hééé csajszi! Legyen már benned annyi önérzet hogy megvéded magad! Én (a helyedben), amikor legközelebb oltogat a haver, elkezdenék röhögni. Mire megkérdezi h "hát te min röhögsz"? Felelném, hogy "rajtad, mennyire szánalmas vagy, ember"...xD

Nem tudom, miket szokott mondani, de a legtöbb oltást az illető ellen lehet fordítani, használd az agyacskádat! :)

Kitartást, ezt NEM KELL eltűrnöd! A pasik se szeretik a gyámoltalan csajokat. :)


22N

2011. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
De miért kell a barátod haverjának a leendő szexuális életetekről egyáltalán tudnia??
2011. aug. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. És bocsánat mégegyszer a helyesírásért.

15 éves vagyok.

Hát azzal is tud idegesíteni hogy nem hagy minket csókolózni, mindig beleszól olyan hogy ''Ne gusztustalakodjatok már!'' vagy hogy ''Pfujj köted ki!''

meg hát álltalában csak ilyen téren cukkol hogy én majd lefogok feküdni a barátommal.. és igen én lehet kicsit én vagyok az érzékeny, de ilyen téren amúgyis mindig nagyon érzékeny voltam, mert sértő hogy azt képzeli hogy én 15éves lefogok feküdni a barátommal. nagyon szeretem de akkor se!

2011. aug. 22. 21:29
 6/13 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, hogy jobban örülne-e, ha őt csókolnád. Ez a barátodnak sem tetszene.

Vagy mondd neki azt, hogy a fa..szfejsége egyenesen arányos a farka méretével.

2011. aug. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Sőt így jobb:

Olyan méretes egy fa..szfej vagy, mint a farkad. Ez lehet dicsérés is:D

2011. aug. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kedves 3. válaszadó

Teljesen egyetértek veled. énis pontosan ezt gondolom..

depont ez itt a baj. hogy a barátom haverja nem fogja fel hogy semmi köze hozzá..

2011. aug. 22. 21:31
 9/13 anonim ***** válasza:

3. vagyok.


Mondd meg a havernek, hogy OK, ha ő így, akkor te is így...Majd ha neki lesz bnője akkor te is indiszkretén leszel.


Kérdezz ilyeneket:

"Nos, bevált a Lifestyles? Mi abszolút imádjuk...Bár szerintem neked elég a Durex is, az van kifejezetten miniatűr méretben is.." XD XDDD

vagy


"Hogy megy a nyali, hm? Sikerült már akár 1x is felvinni a barátnődet a csúcsra? Vagy elfáradt a nyelved?"


Erre esküszöm, hogy ha ezt így, angyali arccal osztod neki, abbahagyja majd. :D Az ilyen "dek...ajófejvagyok" típusú kis kancsók elnémulnak, ha túlteszel rajtuk szex témában. :D

2011. aug. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez esetben a fszfejsége fordítottan arányos a méretével... Minél nagyobb ffej annál kisebb a kukija. Ez meg az én szemem szúrta.


Egyébként, én beszélnék a barátommal. Már csak azért is, mert milyen dolog az, hogy elnézi, amint Téged megaláznak. Ez nem normális.

2011. aug. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!