Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, aki még huszas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki még huszas évei vége felé sem akar komoly kapcsolatot? Ennyire későn érő típus lenne?

Figyelt kérdés

Van egy srác ismerősöm, eléggé jó pasi, megkaphatna, akit akar, de mindig csak flörtöl a csajokkal. Aztán ha egyik-másikról kiderül, hogy ő többet szeretne tőle, visszahátrál, de addig jól elvan mindenkivel. Ennyire féltené a szingli életét? (27 éves)


21/L


2011. márc. 17. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
A barátod valószínűleg meleg.
2011. márc. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
hát vagy meleg vagy magának való..ráadásul ha valaki sokáig van egyedül különféle szokásai lesznek amihez ragaszkodik.. és/vagy totál kiállhatatlan, mert ok társaságban jó fej ideig-óráig, de ugye az együttélés más tészta. Van valami testi fogyatékossága( vagy láttad már anyaszült meztelenül?) amit szégyell( egyszer egy haver felszedett egy nőt( haver egy izomagyú állat) és a nő kiröhögte a férfiasságát és azt mondta neki húzza fel a gatyáját és takarodjon onnan haver annyira megzuhant, hogy azóta nem volt csajjal, mert komplexusai lettek ettől a meglehetősen aljas viselkedéstől amit a hölgy irányába tanúsított..szóval lehet a haverodnak is van vmi rossz élménye ami gátolja abban, h valakivel komoly kapcsolatot alakítson ki.
2011. márc. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"nem akar komoly kapcsolatot", "későn érő típus"


A két dolognak SEMMI köze egymáshoz.

2011. márc. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez egy elég nehezen megválaszolható kérdés, mert magam is ebben szenvedek, pedig csak 22 vagyok.

2 éve nem volt komoly kapcsolatom, igaz nem vagyok egy hú de jó pasi, de van stílusom ami a szalmai tevékenységemmel kiegészülve tapasztalataim szerint igencsak megnyerö az értelmesebb Nök körében. Tehát lehetöségem lenne, de mégsem megy a dolog, pedig családról álmodozok.

Több oka lehet, ha magamból indulok ki, Én például szeretnék még tanulni, utazni a világban és igen, nehéz lenne feladni a szabadságom, mert király érzés, de ugyanakkor rossz is.

Majd akkor megállapodok, ha megint olyannyira szerelmes leszek, hogy a találkozók elött a zabszemet nem vernék a seggembe és "ökölbe szorul a gyomrom".

2011. márc. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mint ha rólam írtál volna...és hogy mi az ok? Nálam a szex, attól félek hogy nem vagyok neki elég jó...
2011. márc. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen nem társas ember,mint például én.Nagyon sokan mondják rám,hogy mennyire jóképű avgyok,meg bárkit megkaphatnék ha egy picit megerőltetném magam,de jól el vagyok magamnak,másrészt nem látom magam jóképűnek,okádok ha belenézek a tükörbe.Lehet ez a srác is így van vele és nem akar/tud kialakítani kapcsolatot.Sok mindentől függhet.20/F
2011. márc. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is arra tippelek, hogy lehetnek gátlásai.

Én idősebb vagyok,mint ő, de lehet, hogy hasonlítunk egymásra. Bár én szeretnék végre szakítani a szingli állapottal, de megvallom, én is tele vagyok gátlásokkal.

Mire gondolok: rosszul csókolok, nem fog tetszeni a testem stb. Talán ő is ettől fél...

2011. márc. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

27 évesen egy férfinál ez szerintem nem olyan egetverő, különös dolog. Jól érzi magát függetlenül, és még élni szeretne, ennyi. Vannak ilyen emberek, ezen nincs különösebb magyarázni való.


Amúgy meg szerintem nem találkozott még olyan lánnyal, akit nagyon meg tudott volna szeretni. Ha ilyennel találkozna, ő maga szeretne hosszú kapcsolatba belemenni, hidd el. Azon is múlik, kivel akadsz/ akad ő össze.


Anno nekem lett egy olyan 26 éves barátom, akinek előttem csak amolyan kis nőcskéi voltak, inkább szexre, mert erre volt igénye. Aztán megismert engem, és valami annyira megfogta bennem, hogy már egy hónap után azt mondta, én leszek az ő utolsó ismeretsége, és velem el akar köteleződni. Akkor ő 26 volt, én 20.

2011. márc. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Micsoda válaszok...Melegek szerinted flörtölnek a csajokkal?

Én 29 vagyok és nem akarok leállni senkivel, amig nem találom meg azt a kedves,családszerető lányt akit keresek, nem kell nekem a modern,menő,beválalós nőtipus, akármilyen jól néz ki.

Ezenkivül lehet sok más lehetőség is, mint például fél lekötni magát, mert aztan nem csajozhat...vagy rossz tapasztalatai vannak és fél...szóval lenne egy pár lehetőseg

2011. márc. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!