Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti nem akadnátok ki, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti nem akadnátok ki, ha a barátnőtök folyton arról beszélne, hogy az aktmodell srác a sulijukban milyen jól néz ki?

Figyelt kérdés

Művészeti suli és aktot rajzolnak folyton, na és nem kérdeztem rá h konkrétan mije néz ki nagyon jól, de szóval úgy összességében "nagyon szép srác" ...


hmmmm hát remélem azért szünetekben se történik több az akt rajzolásánál ...


De titeket nem zavarna?


2013. máj. 28. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:

De zavarna.

És folyton róla beszélne, kiadnám az útját és mehetne egész nap aktot rajzolni, még ő maga is beleülhetne a képbe a csákó ölébe. Nem izgatna már :)

2013. máj. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy dolog nézelődni, de hogy neked kitárgyalja mennyire tetszik valaki más... Én szakítanék.
2013. máj. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Engem nagyon zavarna.

Kipróbálnám,hogy én meg elkezdenék vmi színésznőről áradozni..

2013. máj. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak húzza az agyad. Engem mondjuk zavarna, nem az aktmodell srác, hanem hogy szórakozik velem. Ha még 1-2 alkalommal elmondaná, biztos kirúgnám a francba. (Sugallni szeretné, hogy gyúrjál vagy cicomázzad magadat? Szimplán féltékennyé akar tenni? Mehet máshová a hülyeségeivel...)


(Ja, és most egy pillanatra képzeljük el a szituációt, fordítva, ha te mondanád azt, hogy "hát bébi, volt ott az az aktmodell csaj...hűűű...hát azok a mellek, az a s*egg...hát esküszöm állt a cerkám mint a cövek, ott helyben megraktam volna, az se érdekel, ha mindenki látja", na ez hogy esne neki és mit lépne rá?)

2013. máj. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is mesélnék neki egy jól kinéző csajról. Sokat, sokszor. Ha szóvá tenné, akkor csak azt kapta amit adott!
2013. máj. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát konkrétan nem egyes szerveit dicséri, hanem úgy összességében, hogy milyen szép sportos alkata van meg stb.


De félig nem is értem ezt, hát ott egy rakat csaj, és akkor betesznek egy ilyen fiatal csávót akire ugrik mindegyik? El tudom képzelni, rajzolás közben miken jár az agya mindegyiknek .... Csodálom h a csávó nem él a lehetőséggel, bár aztán ki tudja.

2013. máj. 29. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!