Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Nektek rosszul esik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Nektek rosszul esik ha már rég tetszik egy srác, és meghalljátok hogy a legjobb barátnőtök, tetszik neki?

Figyelt kérdés
???
2011. máj. 21. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon. Volt is ilyen. Nehezen emésztettem meg, de sikerült. Konfliktus nélkül. Megmaradt a barátság. De egy pici tüske azért ........................
2011. máj. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem. Az, hogy csak tetszik nem jelent semmit. Ugyanúgy tetszhet mellette még 500 másik fiú, majd keresek másikat, nem para.
2011. máj. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

jóó,de ha egy icipicit több van tetszésnél akkor? ...:S

mármint ugy hogy nekem a fiu ....

nekem nagyon rosszul esett,nem tudom hogy én bejövöke a fiunak,de hallotam amikor rá mutatott az egyik legjobb barátnőmre,vagyis ugy jött ki(nem velem volt a barátnőm) és azt mondta hogy az olyan szép csaj...akkor én le taglóztam.

nem mondtam senkinek semmit,csak én hallotam.lehet hogy nem rá mondta...de szerintem igen...

már egy fél éve totál bele vagyok esve.

2011. máj. 21. 15:05
 4/11 anonim ***** válasza:
HA összejönnének, akkor lennék depis addig no para
2011. máj. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
IGAAZ :DDDDDDDDDDDD
2011. máj. 21. 15:36
 6/11 anonim ***** válasza:
nálad ez a helyzet?:S velem ilyen még nem volt, de hát nekem picit rosszul esne, hisz nem akarnám emiatt kockára tenni a barátságot
2011. máj. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nekem mar az szarul esik, hogy az a srac, aki tavaj ota tetszik (de mostmar nem annyira, csak siman jo pasi) es egy baratnom (aki nem legjobb, inkabb csak haver) kezdenek kozelebb kerulni egymashoz. Mondjuk engem ez igazan azert zavar, mert a csaj mar tavaj tudta hogy tetszik az a srac, es most is emlekeztettem ra. Es egyertelmu celzasokat adtam, hogy engem ez zavar... de megse b*szta... Csak arra vigyazz, hogy a baratsagotok ne menjen tonkre. Es igaz, hogy a baratsag sokkal fontosabb, mint egy pasi, de ha a "baratnod" kepes kibasnzi veled, akkor merlegelni kell :)
2011. máj. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
jaj nagyon. a legjobb barátnöm egy nagyon szép csaj és mindenkinek ö tetszik és ha vele vagyok és fiukkal ugyérzem csunya vagyok :/ töbször is volt h elszerette elölem a fiukat :)
2011. máj. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

tegnap 19:56


Miért nem léptél 1 évig semmit, mért veszed zokon, ha a barátnőd meg meri tenni, amit te nem?

2011. máj. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva szerintem rosszul esne minden lánynak, mert így elveszik tőle azt a reményt is, hogy még lehet ebből vmi és ha ezt pont egy közeli barát, akkor még rosszabb mert napi szinten érintkezésben lesznek és nehezen tudja elfelejteni a dolgot.
2011. máj. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!