Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek járna velem? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek járna velem? Hogy lehet elkerülni a barát zónát?

Figyelt kérdés

8.-os fiú vagyok és egy lánnyal nagyon jóba lettem az osztályból.Suliba nem sokat dumálunk de azon kívül msn-en vagy ha sétálunk órákat képesek vagyunk beszélgetni egy nap akár többször is.Mindig azt mondja,hogy a legviccesebb legaranyosabb fiú vagyok akit ismer,és ott vagyok a legjobb barátai között.Szerintetek lehet ebből még valami komolyabb dolog a barátságon kívül????

Kérlek segítsetek mert nagyon tanácstalan vagyok.

A lány csak azt szereti ha a fiú kezdeményez.


2011. márc. 21. 19:40
 1/4 A kérdező kommentje:
*Azt kifelejtettem hogy mindig elmondja,hogy a legrosszabb napjain is felvidítom és az én vicceimen nevet a legtöbbet :D
2011. márc. 21. 19:43
 2/4 anonim ***** válasza:
Arra vár, hogy kezdeményezz!!! Probálja szerintem a tudtodra adni, hogy kedvel téged, és szeretné, ha végre közelítenél felé. Mit szólsz ahhoz, hogy adj neki egy arcpuszit a legközelebbi találkozáson első lépésként? Szerintem fokozatosan haladj felé s majd kialakul. :) Én 8.-os csaj vagyok, szerintem pont ide illő nézőpontból tudok véleményt mondani :P
2011. márc. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Simán megpróbálhatod, ha nemet mond, akkor is lehettek még barátok, ha tudjátok kezelni a helyzetet, de én azt mondom, hogy próbáld meg elmondani neki, hogy te többet érzel mint barátság és hívd el randira. A barát zóna elkerülése a legnehezebb egyébként, mert ha oda bekerülsz, csak nehezen lehet kijönni onnan, sztem mielőtt elhívod kezdj el flörtölgetni vele, és nézd meg hogy mi a reakciója( bár van amikor tévesen következtetsz, meg másként reagál a flörtölésre, mint amit érez, már én is bebuktam egyszer).

Hajrá:)

15/f

2011. márc. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát most van szívás!!!!!!

A lány összejött az előző barátjával én meg olyan szomorú vagyok :((((((((((((((((((((((((((((((((

2011. márc. 23. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!