Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha "anyósom" tönkreteszi a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Eleinte nagyon jó volt a viszonyunk az anyósjelöltel. 1,5 éve vagyok együtt a barátommal. Mikor megismertem mézes mázosan fogadott , és örűlt h a fia ilyen normális barátnőre talált mint én( előttem nem volt barátnője). A suli miatt hétvégente aludtam náluk , forditva sajnos nem tudjuk megoldani. Eleinte kedves volt velem , jókat

beszélgettünk. Mindig megkérdeztem segitsek-e,próbáltam udvarias lenni. Szóval jó volt a viszonyunk, aztán kezdett megváltozni és egyre többet kötekedett és parancsolgatott is. Boldogan elfogadta a segitségem a teendőiben ,ám később elvárás lett belőle. Mostanában sokat tanulok mert érettségire készülök ,a maradék időben barátommal vagyok , vagyis lennék ha hagyná.Közben kiderűlt h a hátam mögött kibeszél, panaszkodik a barátomnak hogy nem csinálom a házimunkát, náluk szabályok vannak,ki kell vegyem a részem.Múlthéten már az volt a baja h szinte egésznap hétvégén tanulok, érettségire készűlök, miért nem megyek oda hozzá ,segiteni ,beszélgetni, mert nekem is kell "pihenés".Meg h a barátomnak sokat kell dolgoznia majd, és nekem a dolgom az alkalmazkodás , hiszen nő vagyok és alárendelt. Mindig is a pénzre hajtott. Másik fiát is hajtja h túlórázzon ,és többet adjon haza. Meg h ő a helyemben mindent máshogy tenne , az a helyes amit ő mond.Alig tudtunk már kettesben lenni a barátommal, állandóan kiabált neki , ugráltatta,arra hivatkozva h kertesházban sok a teendő. A férje általában dolgozik olyankor,de nincs sok szava...Kioktatott arról is h vegyem tudomásul h a munka lesz az első a fiának, nem én. Elköltözni később tudna csak otthonról, szakmát tanul , ő is most vizsgázik. Nagyon szeretjük egymást, igyekszünk összetartani ,és szembeszáll az anyjával ,de egyre többet veszekszünk emiatt. Nem tudom ezt meddig lehet bírni ,vagy mi a megoldás :/. Köszönöm h végigolvastad.

18/L


2013. ápr. 22. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudsz mást tenni, minthogy megkéred a pasid, h tudassa az anyjával, hogy náluk te akkoris csak egy vendég vagy, és a segítségednek örülni lehet, de elvárni nem. Én anyumnak sem tetszett minden anno egy exemben, de megmondtam neki, hogy anyám ha csak egy ferde pillantást vetsz rá, mikor ott van akkor örihari.
2013. ápr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
tedd el láb alól.. legegyszerűbb.
2013. ápr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!