Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem lehet gyerekem. Kellhetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehet gyerekem. Kellhetek így egy nőnek?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, pár hónapja túl egy 7 éves párkapcsolaton. Az előző barátnőmmel, menyasszonyommal nem védekeztünk de mégse lett soha terhes. Gondoltuk hogy azért mert milyen ügyes vagyok. Most egy urulógiai probléma miatt kivizsgáltak és kiderült hogy nemzőképtelen vagyok és nagy valószínűséggel nem lehet rajta segíteni.

Körbekérdeztem az ismerős nőket, munkatársakat, barátokat. 16 nőből 16 arra lyukadt ki, hogy akkor keresne egy olyat aki képes rá, mert ez az élet legfontosabb dolga. Ha időközben derülne ki, akár egy házasság után akkor meggondolnák a dolgot, de kapcsolatot nem kezdenének egy olyan beteggel mint én.

Nehéz elfogadnom, hogy nem lehet gyerekem, főleg hogy miután végetért a kapcsolatom, az exem 5 hónappal később már terhes lett az új barátjától.


Lányok, ti mit gondoltok?



2013. máj. 28. 18:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a mai világban igy jobban kellesz a nőknek,mivel a mai csajok ugy félnek a gyerektöl mint a tüztöl
2013. máj. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan lány vagyok jobban fél a gyerektől, mint a tűztől... szóval nekem egy főnyeremény vagy!
2013. máj. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt már olyan a történelemben, hogy egy hozzád hasonló cipőben járó pasinak gyermeke született egy másik nőtől. És az orvosok csak néztek!
2013. máj. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki szeretni fog ,így fog elfogadni. De ezt érdemes még a kapcsolat elején elmondani ,jobb ha nem titkolod el.
2013. máj. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt jön képbe, hogy a szerelem mindent legyőz. Egy ismerősöm gyerekkori leukémiája, pontosabban a kapott kezelések miatt lett steril. Megnősült (a felesége tudta előre, hogy természetes úton nem lehet gyerekük!), és donor+beültetés segítségével mégis lett. Senki le se tojja, hogy ki a gyerek biológiai eredője, mert az apja az lesz, aki felneveli! Na, ilyen nőt kell találnod magad mellé, aki ezt vállalja. És ha szeret, vállalni fogja, ha meg tenyészcsődört kerest a babaprojektjéhez, akkor keres majd magának mást.
2013. máj. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Óó, tényleg főnyeremény vagy! Mennyit szenvedek a gumival és fogamzásgátlóval, mert nem akarok gyereket... Ha nem lennék foglalt, már írnám is neked a privátot. :) Komolyan, rengeteg hozzám hasonló nő van a világon, aki nem akar gyereket, ilyennel kell ismerkedned és hidd el, oda lesz érted!!
2013. máj. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Most ironizáltok, vagy tényleg vannak nők akik nem akarnak gyereket? Nekem ez új, én nem ismerek ilyet. A legtöbb nő isemrősömnek már 25 éves korára gyereke lett (nem, nem falusiak vagyunk, nagyváros)


Remélem hogy találok olyat aki elfogadja, csak most megrendült az önbizalmam, hogy nem vagyok rá képes. Ez egy férfinak majdnem olyan mintha nem állna fel.

2013. máj. 28. 19:12
 8/16 anonim ***** válasza:
Tényleg sok nő van aki nem akar gyereket.
2013. máj. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
max még akkor is örökbe fogadhattok 1et
2013. máj. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sok nő azt mondja,hogy nem kell neki gyerek... aztán telnek múlnak az évek és csak feltámad az anyai ösztön .Lehet neked az lenne ideális,ha olyan nőt találnál akinek szintén nem lehet gyereke és idővel később örökbefogadnátok ;-) !
2013. máj. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!