Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bizonytalan vagyok szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonytalan vagyok szerintetek?

Figyelt kérdés
A következő a helyzet régóta ismerem egy barátom, szinte mindig mindent együtt csinálunk, jóformán befejezzük egymás mondatát, fél szavakból is megértjük egymást.Egy alkalommal aztán följött témaként, hogy ki miként gondol a másikra és végülis egyikünk sem volt benne biztos, hogy ez nem e több a barátságnál.Végülis összejöttünk kezdetben semmi probléma nem volt viszont ahogy haladunk egyszerűen nem tudok "tovább lépni" pedig szeret ezt ki is mutatja,kimondja én pedig nm tudom kimondani,próbálom viszonozni amit tőle kapok, de ugyanakkor kellemetlenül érzem magam, mert tudom, hogy ő ettől már többet várna.Megpróbáltam ráerőltetni magamra, hogy változzak, de nem megy.Szerintetek mi lehet a baj?Lehet, hogy inkább úgy gondolok rá mint egy testvérre akit nagyon szeretek, de mégsem úgy mint egy párt ?
2013. máj. 29. 01:08
 1/1 anonim ***** válasza:

El se kell olvasnom a többit, ha ilyet kérdezel, akkor IGEN az vagy.

Egyébként ez a kapcsolat így értelmetlen, az érzéseket nem lehet magadra erőltetni, azok vagy jönnek vagy nem. Persze az sem igaz hogy minden kapcsolat úgy kezdődik mint a tündérmesékben, de ha már együtt vagytok egy ideje, és úgy érzed hogy ez neked nem az igazi, akkor kár szenvedni.

Persze alapból most ne arra gondolj hogy ő mit és hogy érezhet, az elsődleges mindig az legyen hogy te jól érzed e magad vele, mellette, mert ha igen akkor érdemes még próbálkozni. A kapcsolatok nagy részében az egyik fél mindig jobban odavan a másikért, így ez nem teljesen meglepő, ugyanakkor az érzelmek erőltetésének tényleg nincs értelme, ha kényelmetlen neked a helyzet, akkor igenis meg kell mondani hogy neked ez nem megy :/

2013. máj. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!