Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki hogy bizonytala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki hogy bizonytalan lettem? :O

Figyelt kérdés

Tehát az van hogy megismertem egy csaj itt a neten másfél hete..Elkezdtünk beszélni már a kapcsolatról is... Ez egy távkapcsolat lenne.Ő pécsi én meg pesti. Neki volt már már távkapcsolata nekem meg ez lenne az első!

Nagyon tetszik/szeretem a csajt meg minden...

Ma az ask.fm oldalon volt pár érdekes kérdés és válasz az oldalán! Valaki kérdezte hogy hány emberrel beszélget így erről és írta hogy párral, valakivel találkozott is! Most úgy lett volna hogy ezen a hétvégén talizunk de ő írta hogy még se mert még korai lenne /hozzáteszem már napja írta hogy ez nem korai/!most akkor mi van?? Most a mai nap után rohadtul bizonytalan lettem. úgy érzem hogy ő az a csaj akiben megtaláltam mindent. + írta hogy van esélyem de most valahogy nem tudom hogy mi van :(.

Rá kérdezzek a dolgokra vagy ne? és elmondjam a bizonytalanságot neki?

Ő 16 én 18!



2013. ápr. 17. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
ne vedd bántásnak de 1:25 ben fogadok hogy csak idötöltés vagy neki az "üres"szezonban...
2013. ápr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
bocs, de szerintem is..
2013. ápr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!