Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg akarom csalni a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akarom csalni a barátnőmet, de képtelen vagyok rá. Hogyan lehetne mégis?

Figyelt kérdés

Elhatároztam, hogy minden nővel szemét leszek mert eleddig jófiú voltam, azaz igazi balf*sz rendes, korrekt, megértő, érzelmes srác, akit minden lány lerázott az "aranyos vagy, de túl jófiú" szöveggel. 24 évig hallgattam ezt a szöveget és elegem lett, mert megalázó! Mivel nem nézek ki rosszul, gondoltam váltok és elkezdek szemét lenni. Felreggeltem egy társkeresőre és heti 2-3 lánnyal randiztam ahogy időm engedte. Összejöttem most egy lánnyal, de úgy tűnik eléggé szerelmes belém és nagyon lelkes és aranyos. Ő lenne az első "áldozatom" akit hülyére vennék és megcsalnék, hiszen a rosszfiúk is ezt csinálják. De képtelen vagyok megcsalni, folyton az járna az eszemben, hogy mennyire szeret és megbízik bennem és lelkes meg minden.

Hogyan indulhatnék el a rosszfiúk útján, hogyan iktassam ki a bűntudatod és lelkiismeretfurdalást?


2013. máj. 28. 23:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
lépj be a maffiába
2013. máj. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Dave, Marok Máriát akarod megcsalni?
2013. máj. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Neked tuti, hogy még barátnőd sincs:DDD


Azért jó próbálkozás:D

2013. máj. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jól mellé fogott szegény :D
2013. máj. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Sehogy. Ha nem vagy szemét, hát nem vagy szemét. De megnyugtatlak, nem fogod elérni a célod. Mert úgyis jön majd egy lány, akibe belezúgsz, és ő fog pofára ejteni, te még majd pislogsz ki a fejedből.


És a sok ejtett lány az első sorban fog tapsikolni és fütyülni. És igazuk les.

2013. máj. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Hanariko ***** válasza:
hát ez szánalmas.. legalább valami ribit csalnál meg.
2013. máj. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*lesz
2013. máj. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Te tiszta hülye vagy vagy csak az időjárás teszi?
2013. máj. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy örülnél neki, elszúrnád. Remélem helyesen fogsz dönteni, és nem állsz be az idióta "ha kedves vagyok akkor lúzer is" elvet követő csordába.
2013. máj. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szóval: eleged lett abból, hogy nem kellesz a nőknek.

Most mégis kellesz egynek.

El akarod cseszni vele a dolgokat.


Neked mi bajod van? Mert hogy normális nem vagy, az biztos.

2013. máj. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!