Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok! Mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Mit szólnátok hozzá, ha a párotokat egy szexpartnerkereső vagy társkereső oldalon találnátok?

Figyelt kérdés
Esetleg kiderülne ismeretlenek élnek vissza a fotóival :S
2013. máj. 29. 10:40
1 2
 1/11 Az évezred ***** válasza:
100%
Felraknám magam én is, és ráírnék, hogy "csinos vagy, ismerkedünk"?
2013. máj. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kib@szott nagy hisztit vágnék le, és megsértődnék, mert ez ilyen megcsalás közeli kategória már! Ha ott van ideje másokkal kavarni akkor elég gáz, hogy nem velem foglalkozik ehelyett nem? Meg amúgy is mit keresne ott? Ha komoly szándékkal van ott akkor azért akadok ki, ha meg csak szórakozni akkor egy komolytalan idióta, és gyerekes is, akkor meg azért!
2013. máj. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

1. Ellenőrizném, hogy biztosan ismeretlenek éltek-e vissza a képekkel, vagy ő regisztrált.

2. Ha ő regisztrált, kirúgnám.

Persze itt felmerül a kérdés, hogy találtad meg azon az oldalon? Te is ott kutakodsz?

2013. máj. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a tesóm párja fent volt, de kiderült valaki a nevében ismerkedett. valszeg egy csalódott ex, rá gyanakszanak, aki sok éve dédelgeti a csalódottságát, és bosszúból csinálta.
2013. máj. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

azért azt sem árt megnézi, hogy mikor regisztrálta fel magát az oldalra!


mert lehet, hogy régebben mint, hogy megismerkedhetett vólna velem.


de osztom azt a véleményét, hogy rá írnák ismerkedés céljából :D

2013. máj. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"Persze itt felmerül a kérdés, hogy találtad meg azon az oldalon? Te is ott kutakodsz?"


Ki mondta, hogy megtaláltam? Ne gondolj már többet, mint amiről a kérdés szól!

2013. máj. 29. 11:07
 7/11 anonim ***** válasza:

Én volt, hogy már megtaláltam. Engem őszintén szólva nem érdekelt, jobb csaj vagyok az ottani kínálatnál.


22L

2013. máj. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7-es önbizalmad az van, azzal nincs gond...De mindenkinek mást jelent a jó csaj/férfi
2013. máj. 29. 11:20
 9/11 anonim ***** válasza:

7: külsőre lehet, hogy jó csaj vagy, de nem az egyedüli jó csaj a világon, és nem minden férfi elégszik meg egy jó csajjal, ha van lehetősége még mellé másikra, harmadikra, stb. ;) Ne légy annyira magabiztos, mert sosem tudhatod... :D


üdv.: egy hűséges férfi

2013. máj. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9.


Oké. De ha meg is csal, egy a szexpartnerkeresőkön található nővel, hát akkor magára vessen. Én nem fogok ezért álmatlanul forgolódni éjszakánként, szerintem elég sokat nyújtok egy kapcsolatban minden téren (tényleg), így ha neki ez nem elég, akkor sem gondolom, hogy velem lenne a gond.

2013. máj. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!