Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez jó megoldás lenne? Úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó megoldás lenne? Úgy érzem ez a végleges megoldás!

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal, együtt voltunk egy ideig. Minden szép és jó volt. Szerelmet vallottunk egymásnak, és másnap kidobott. A csaja 1 hónapja kórházba került. Szakítás után bement hozzá, és kitárgyalt engem neki. A csaj ma a semmiből rám írt, nagyon durva dolgokat. Nem tudom feldolgozni amiket a srác 1 hónap alatt művelt velem. És hogy közben mással is kavart, ami utólag derült ki. Nagyon rosszul érzem magam azóta, nem tudom élni a napjaimat normálisan mint azelőtt. Felhívtam apukámat, hogy segítsen. Még nem tudja miről van szó. Este megyek át hozzá, mert vannak neki kapcsolatai, és hogy beszélnék egy pszichiáterrel. Ez jó megoldás? Tudni kell rólam, hogy elég érzékeny típus vagyok, és sok megaláztatás ért az életben. Nem tudom őket feldolgozni, pedig mindig próbáltam.
2013. máj. 29. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Rajtad múlik. Ha úgy érzed ez segítene a továbblépésben, akkor nincs benne kivetnivaló.
2013. máj. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Pendulum92 ***** válasza:
Kicsit kavalkád, szerelmet vallott, aztán szakított? Magyarul összejöttél valakivel, miközben neki volt bnője, aztán szakított veled, és elmondott mindent a bnőjének?
2013. máj. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hátrányodra biztosan nem fog válni. Lelkileg muszáj szívósabbá tenned magad, mert ez még korántsem olyan durva dolog, amit ne lehetne feldolgozni. Egy szakember ebben minden bizonnyal tud segíteni.
2013. máj. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azt mondta, hogy szakítottak, és tényleg nincsenek együtt. de kavarnak és kibeszélnek a hátam mögött, nagyon durva dolgokat.
2013. máj. 29. 18:20
 5/9 Pendulum92 ***** válasza:

Tehát a szitu: Összejöttél valakivel, aki azt mondta, hogy már szakított a barátnőjével. Közben pedig ugyanúgy kavart vele is, majd téged dobott a pasi, és kibeszélt a barátnőjének?


A barátnője tudta h veled is kavart?



Első dolog, amit tehetsz a feldolgozás felé, hogy nem küzdesz a fájdalom ellen. A "nem kéne szenvednem" még több szenvedést okoz. De ne is belenyugodj, hanem fogadd el, hogy ez így történt ,és kész. Jövőben okosabb leszel.

2013. máj. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az exét a kórházban hagyta el. addig nem beszélt vele, amíg velem nem szakított. szakítás utáni napon ment be hozzá, és kitárgyalta a dolgaimat. hazugságokat.
2013. máj. 29. 18:35
 7/9 Pendulum92 ***** válasza:

Még mindig zavaros, de már értem mennyire gáz a szitu.


Szerintem az, hogy kitárgyalt, ráadásul hazugságokat, nem téged minősít. Zárd ki a pasit is, és a bnőjét is az életedből, csinálj programokat, tereld el a figyelmed. Ja, és gondolj arra, hogy amiket az emberek mondanak, nem közvetlenül tudnak sérteni, hanem mondják, és te bántod magad. Az érzelmeket te csinálod, nem a másik ember. Ebből következik, hogy sok munkával, de lehet függetlenedni mások véleményétől.

2013. máj. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
az jó lenne, de éppen 1 órával ezelőtt mondta apám, hogy rólam azt beszélik, én bántam csúnyán azzal a pasival. és azt se tudom ki az aki ezt beszéli rólam.
2013. máj. 29. 19:16
 9/9 Pendulum92 ***** válasza:

Hát igen, elég szar lehet, mert a pletyka úgy terjed mint a futótűz, és mindenki hozzárak kicsit.


Ha tudsz, költözz el jó messzire, több évre, hogy elfelejtsék a dolgot.

2013. máj. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!