Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Alagssori lakás vízszigetelésé...

Alagssori lakás vízszigetelésére van végleges megoldás? Sikerült valakinek megoldani?

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 21:42
 1/2 anonim válasza:
Hát nem nagyon, ha annyira vizes, egy idő után le fog dobni mindent a fal magáról, bármit kensz rá. Körbeásni gondolom, nem tudod, szóval esetleg azt lehet megpróbálni, hogy azzal a kék medencefestékkel lekened jó vastagon a falakat meg a padlót, arra kátránypapírt olvasztani, aztán egy jó téglafalat eléhúzni, de ez egy vagyon, plusz köbmétereket vesz le a lakásból.
2012. júl. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

én is hasonló cipőben vagyok. szerintem ne szigeteld és ne is vakold, mert csak bent tartod a vizet a falban, amitől akár teljesen tönkre is mehet. mi leszedtük a vakolatot és a csupasz téglafalat hagyjuk párologni, a párás levegőt meg egy ventillátor tolja ki a szabadba. így a fal és a levegő is viszonylag száraznak mondható.

a pincével szemben persze nincs akkora igénye az embernek, mint egy lakással szemben.

2012. júl. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!