Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem nagyon tetszik egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Quantumxxk kérdése:

Nekem nagyon tetszik egy lány az életem része, és vele akarok élni, de nem emrem neki elmondani hogy szeretem. Mert félek a reakciójától. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

De amúgy kiegészíteném:nos ez 7-dik osztályban volt,évfolyamtársam most is most 8-as vagyok.14/F

Es nagyon nagyon szeretem azóta amióta úgy volt hogy járunk de én idióta nem léptem nagyon megbántam nagyon nagyon néha azt kívánom hogy léptem volna,de nem léptem és nem és most nagyon jóba vagyunk meg minden köszönünk,de én többet akarok mint barátság,most mit tegyek elhívjam valahova?vagy mit tegyek ezek után? (életem része ) /B.B/


2013. máj. 29. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
tudod van az a fajta szú ami a fában él és annak van két fajtája.A keményfa szú ami a keményebb fajta fákban él és a puhafaszú aki te vagy.
2013. máj. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Pain for Pleasure ***** válasza:

Ez aranyos :)

Mond el neki mit érzel.

2013. máj. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mond el neki, lehet több alkalmad már nem lesz rá, és nem hiszem hogy a hátra lévő életed úgy akarod leélni, hogy a kérdések kavarognak benned.
2013. máj. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen,lehet hogy nem:) de köszi a válaszokat !
2013. máj. 29. 19:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Markold fel a heréidet, és az önbizalmadat, és kérdezz rá.
2013. máj. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
XDDDDD próbálok
2013. máj. 29. 20:10
 7/7 anonim válasza:
nagyon aranyos vagy :)szerintem mindenféleképpen mond el neki! a lányok szeretik az őszinte fiúkat
2013. jún. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!