Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A vőlegényemnek lenne svájcba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényemnek lenne svájcba (egy szerintem nem tul jó) munkalehetősége, mit gondoltok (többi lenn)?

Figyelt kérdés

A vőlegényem agrármérnök nem keres valami jól de azért megélünk.Most kapott egy lehetőséget svájcba lehetne kimenni,1500CHF+szállás lenne a fizetés,de valami isten háta mögötti lovardába kb lószart tologatni.Én nem tudnék vele menni,mert most kezdtem nappalin a dokotorimat ami ugye ezen kivül még 2 év amit semmikép sem hagynék itt.

De ettől még nem tartanám vissza,viszont az a gond,hogy most albérletben lakunk amit egyedül nem tudok fenntartani,azt viszont nem várhatom el,hogy küldjön nekem haza pénzt,elvégre nem vagyok a neje,nincs itthon közös gyerek,stb.Amikor ezt megemlíettem azt mondta,hát mondjuk fel az albérletet és költözz haza Anyádhoz,aztán majd meglátjuk.Bevallom nem esett ez valami jól...



2013. máj. 29. 19:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mi mást mondhatott volna?
2013. máj. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
33%
Ha menni akar,hadd menjen,nem kell erőltetni. Nekem sem esne jól,ha ilyet mondana,de én nem gyakorira írogatnék,hanem a cuccait pakolhatná. Tudom,könnyű mondani.Én is voltam hasonló helyzetben,repült is az exem,azóta is sír,hogy bár ne ment volna ki.
2013. máj. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom,szerinted normális ez 4 év együttlét,eljegyzés utánn,hogy ezek szerint kb tojik arra velünk mi lesz?Ezt nem közösen kellene eldönteni...?

Én amúgy megvallom nem hiszek a távkapcsolatban,főleg nem az ilyen kilátástalanban(mert az,hogy kimegy valaki fix mondjuk fél évre,az más).Ráadásul haza is csak kb "sátoros ünnepekkor" jöhetne és még akkor se tudnánk hol találkozni normálisan,ha én hazamegyek...:/

2013. máj. 29. 20:00
 4/17 A kérdező kommentje:
Azért meg nem őrültem meg,hogy ennyi tanulás utánn itt hagyjam a dokotrimat,és kimenjek vele gereblyézni a kakát 12 órában...
2013. máj. 29. 20:02
 5/17 anonim ***** válasza:

Ez nekem olyan fura. A menyasszonya vagy, vagyis remélhetőleg elég közel álltok egymáshoz, mégis hozol ilyen érveket, hogy nem vagy a felesége, meg nincs gyerek...Miért, akkor ti még nem vagytok egy család, csak papír után lesztek az?!

Barátnőméknél is hasonló volt a helyzet egy ideig (ők eljegyezve sincsenek...), és nem volt kérdés, hogy a srác a kellő összeggel kisegítse a barátnőjét, pedig azért nem keresett annyit, mint a párod fog. Neki is jobb volt, hogy a megszokott albérletébe érkezett meg, nem hazatérés után kellett újra keresgélni.

2013. máj. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
A leírtak által jobban hajlasz arra,hogy ezt nem akarod bevállalni,és nincs is ezzel semmi baj,nálunk ugyanez volt,én is az orvosiba kezdtem bele(azóta betegség miatt sajnos fel kellett függesztenem a tanulmányaim idén,jövőre folyt). Meg is mondtam neki világosan,hogy egész életemben azért tanultam,hogy bejuthassak az orvosira,remekül sikerült,én nem megyek így vele sehová,se németül,se angolul nem vállaltam volna be a sulit,akármennyire is jól beszélem a nyelveket. Egy távkapcsolathoz iszonyat nagy elkötelezettség,és sziklaszilárd szerelem kell. Nálunk voltak egyéb gondok is,3 év után kezdtünk nem tudni együtt élni. Leültettem,és elmondtam neki,hogy köszönöm az elmúlt szép időszakot,sokat tanultam a kapcsoltunkból,és felnőtt nő lettem mellette,ezért örökre hálás leszek neki,de úgy tűnik,hogy most szétválnak útjaink. Kicsit sírtunk-ríttunk,majd szakítottam vele. Igazából az ő döntése volt,hogy ki akar menni,szóval én hagytam,hadd menjen. Azóta is jönne vissza,de ez nem így működik.Sajnálom,hogy nem jött össze neki külföld,de nem vagyok madár.
2013. máj. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

itt teljesen mindegy mennyi évet voltatok együtt, most ez van, ő kimegy Te itthon maradsz, ez teljesen új felállás, hogy milyen volt eddig a kapcsolatotok ezt Te tudod,

most gondold végig, aztán ahhoz mérten döntsél N

2013. máj. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én értem a problémádat. Egyetértek veled. Vannak szobás albik Pesten 20 ezerért, talán egy hasonlóba átköltözhetnél. Előző, abban nem értek egyet hogy madárság valakit visszafogadni. Az élet nehéz, mindenki keresi a helyét. Sokszor még harmincévesen is. Ha érzed hogy utána is ő kell, csak dacból nem szabad eldobni magadtól a boldogságot. Egy ilyen pont jó arra hogy az ember átértékelje mennyire fontos neki a másik, és arra is van példa hogy az újbóli egymásra találás után a kapcsolat jobb és elmélyültebb mint előtte volt.
2013. máj. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem dacból dobtam el,mint említettem,voltak egyéb gondjaink is. Én beteg lettem (daganat), ő ennek ellenére elment. Ezek után sem lett volna madárság visszafogadni? Én becsapva és elárulva éreztem magam és az érzéseimet,mert azt mondta,sosem hagyna magamra,főleg nem betegen,mégis megtette. Igaz,utolsó kezelések voltak,és kilábalóban voltam,de megígérte,hogy végigcsinálja velem. Nem tette. Én így érzem korrektnek.
2013. máj. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9-es sajnálom,megértelek:(
2013. máj. 29. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!