Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A vőlegényemnek lenne svájcba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényemnek lenne svájcba (egy szerintem nem tul jó) munkalehetősége, mit gondoltok (többi lenn)?

Figyelt kérdés

A vőlegényem agrármérnök nem keres valami jól de azért megélünk.Most kapott egy lehetőséget svájcba lehetne kimenni,1500CHF+szállás lenne a fizetés,de valami isten háta mögötti lovardába kb lószart tologatni.Én nem tudnék vele menni,mert most kezdtem nappalin a dokotorimat ami ugye ezen kivül még 2 év amit semmikép sem hagynék itt.

De ettől még nem tartanám vissza,viszont az a gond,hogy most albérletben lakunk amit egyedül nem tudok fenntartani,azt viszont nem várhatom el,hogy küldjön nekem haza pénzt,elvégre nem vagyok a neje,nincs itthon közös gyerek,stb.Amikor ezt megemlíettem azt mondta,hát mondjuk fel az albérletet és költözz haza Anyádhoz,aztán majd meglátjuk.Bevallom nem esett ez valami jól...



2013. máj. 29. 19:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
20 ezerért itt Bp-en?Hol?40 az alja...Hameg már valakivel közösen kell lakni akkor már inkább haza költöznék...
2013. máj. 29. 20:57
 12/17 anonim ***** válasza:
1500 fr? Az semmi!!! Sanszor hogy csak átverés! Itt minimum 3000 frankot kapsz, tesom 3750-et kap, párom 5500, én 5-6000 körül! Viccelsz?:D szerintem nagyon járjatok utána!!!
2013. máj. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Hát attól függ mit csináltok,ő mezei lovásznak menne kb...
2013. máj. 29. 21:53
 14/17 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom idénymunka, stb! Párom azt mondja, létezik ilyen, én ugy tudtam nincs! De enyi pénzből nem igen lehet kijönni! Dráha ország ez!
2013. máj. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

1500 CHF az nagyon kevés Svájcban, ez teljesen igaz. Még Dél-Németo.ban is kevéske.


Másik: Figyelj már, de doktori címet akarsz, ő meg marad egy mezei agrármérnök. Az úgy nem lesz jó szerintem...

Teljesen érthető, biztos szeretne valahol valamivel jó pénzt keresni. Az hogy a jegyese doktori címet akar és arra tanul szép és derék, elismerendő dolog ,, DE a srác is akar valamit villantani, valahogy haladni az életben, és ez talán jó nyelvtanulási és szakmai gyakorlatot adhat neki, amivel később otthon jobb munkát talál. (jobb telephelyen, jobban fizető munkát stb.)


Másik: Ha tényleg szó szerint ezt mondta, hogy:

"... aztán majd meglátjuk." Ha Szó Szerint ezt mondta...

az azt jelenti szerintem, hogy 50 - 50% biztosított a kapcsolat folytatása. Ez ilyen "megvagy már nekem úgyis mióta" hozzáállásnak tűnik. Hm, érdekes.

2013. máj. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Hát valószinűleg nem megy,mert nagyon úgy tünik,hogy feketén lenne a dolog...
2013. jún. 2. 22:38
 17/17 anonim ***** válasza:
Svájc közel van, kéthetente együtt lehetnétek hétvégente. Sokmindent meg lehet oldani, ha
2013. jún. 25. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!