Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor minek tartalak még meg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor minek tartalak még meg? Már nem szeret ha valaki ilyet mond?

Figyelt kérdés

a párom ma mondta nekem mert összekaptunk,és megkért hogy kaját cigit készitsek neki és mondtam neki hogy nem ,csinálja meg magától.

erre ezt mondta nekem hogy akkor nem érti minek tart meg.

van egy lányunk vagy csak ő miatta vagyunk még együtt?


2013. máj. 30. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Kevés az info!


Lehet mérgébe mondta!

Lehet nem szeret csak megszokásból vagy neki!


Inkább beszélgessetek el a kapcsolatotokról!

2013. máj. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ASOT ***** válasza:

Azért egyből nem mondom azt , hogy hagyd ott.

Lehet, hogy hirtelen felindulásból mondta.

Először ülj le vele beszélni! Amikor a gyerek alszik.

mond el neki hogy mit érzel mi a gondod, mit gondolsz most a kapcsolatotokról ésatöbbi.

Aztán kiderül ő hogy reagál.


Aztán abból már el fogod tudni dönteni, hogy mit is kéne tenned.

Aztán ha adsz esélyt neki akkro adsz ha nem akkor nem.

2013. máj. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jó értem és köszi de az a dökkenő hogy nincs hova mennem, neki ott van az édesanyja aki támogatja vissza is mehet most albérletbe vagyunk,és 2-3 naponta elmondja hogy pakoljak és menjek a gyerekkel.
2013. máj. 30. 16:51
 4/7 ASOT ***** válasza:

"és 2-3 naponta elmondja hogy pakoljak és menjek a gyerekkel." ---> ezt így??

Ohh tévedtem...nem igazán szükséges ide beszélgetés, de 1x azért ülj le vele.


hány hónapos vagy éves a kicsi?

Se szülők se rokonok vagy barátok ahová el tudnál menni ha úgy jönne ki a dolog?

Mart egy gyerektartásból amit apu fizet, meg a családi pótlék az kevés egy albérletre meg ahhoz hogy megéljetek.

ergo ahhoz dolgozni is kéne.


hát ez így elég nehéz...

2013. máj. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
21éves vagyok a lányom 8hónapos
2013. máj. 30. 17:04
 6/7 ASOT ***** válasza:

Ilyen fiatal vagy? édes istenem...

jólvan..

1. Ha elaludt a kicsi ülj le vele és mond el neki mindazt amit ide nekünk is leírtál és ami nyomaszt. És mondja el őszintén hogy mit is érez irántad vagy érez e bármit is. Illetve ugye...hogy csak a gyerek miatt van e csak veled..


Egyébként abszolút nem tudsz sehová sem menni?

2013. máj. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
van egy barátnőm vidéken lakik de nekik is van elég bajuk nem akarok púp lenni a hátukon.
2013. máj. 30. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!