Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedül érzem magam. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

WyLToR kérdése:

Egyedül érzem magam. Nem tudom mit tegyek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Nemrég elkezdtem a középsulit és már vagy 4-5 éve nem volt kapcsolatom.. Össze ismerkedtem egy sráccal akivel eljárunk bulizni hátha szerzünk egy magunknak egy lányt akivel együtt lehetünk. Barátomnak találtam lányt azóta is együtt vannak.. de azóta valahogy minden máshogy megy üresnek érzem a napjaim ha haverokkal vagyok eltörlik de minden este előjön ugyan az az érzés egyedül vagyok. Valahogy már nagyon kezd elmenni mindentől a kedvem nem tudom mit tegyek...

Valaki valami tippet nem tud adni aki ugyan így volt legalábbis az egyedül léttel és már valahogy üresnek érezte az életét?

16/F


2013. máj. 10. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen érzésem.Èn ilyenkor lemegyek futni az megnyugtat.Esetleg nézek valami filmet.
2013. máj. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az úgy elvárható lenne ha én segítettem neki párt találni akkor ő is segítsen ebbe? Mert mostanság azért is kerüljük ezeket a dolgokat.
2013. máj. 10. 23:49
 3/6 anonim ***** válasza:

16 éves vagy és 4-5 éve volt kapcsolatod? na, jó hagyjuk.

figyu, ne összpontosíts ennyire egy kapcsolatra, sok felesleges energiád van. ahogy első írta, kösd le magad, bulizz sokat, kapcsolódj ki, sportolj, járj el barátokkal itt a nyár is lassan.. 16 évesen a suli is könnyű szóval (:

ilyen jó időben nem is értem ezt a nagy panaszt, nincs lány aki tetszene? mert akkor meg gyerünk, összekapni magad és ismerkedni!

2013. máj. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 vagyok, az meg, hogy "elvárható" butaság, hiszen ez nem így megy. nem azért jöttek össze, mert te olyan fontos szerepet játszottál az egészben, hanem mert szimpatikusak voltak egymásnak (:
2013. máj. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Megfogadom. Egyb járok bulika csak az a baj hogy már felidegesít hogy mindenki van akire gondol barátom esetében egy lányra az én esetemben meg senkire. Van lány aki tetszik de hát azt meg még tapogatom mi is lesz belőle de elég kevés esélyt látok benne mivel nem úgy tekint rám mint akit úgy szeretne
2013. máj. 11. 00:40
 6/6 anonim ***** válasza:
annyira fiatal vagy még, hogy ne akard hajszolni (: jönni fog magától. én előző válaszoló vagyok és lány 19 éves koromig vártam, mert nem akartam akárkivel lenni.. és így van, ahogy mondták: ne várd, ne gondolj rá egyszer csak jön a szerelem. (:
2013. máj. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!