Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők/csajok! Mit szólnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/csajok! Mit szólnátok egy ilyen kapcsolathoz?

Figyelt kérdés

Leírom kicsit részletesebben: találkozgatnánk, lennének romantikus vacsorák meg beszélgetések, de amúgy főleg esténként szakítanánk egymásra időt ha értitek mire gondolok ;)


Nem igazán vágyom arra, hogy valaki folyton körülöttem legyen / rám terhelje a gondjait / foglalkozzon az én napi ügyeimmel. A szex-barátságot kevésnek tartom, mert számomra fontos egy kapcsolat érzelmi oldala is (és a megbízhatóság) de nem szeretném, hogy egymás "szájában" éljünk.


Ha van véleményed kérlek fejtsd ki, korodat is írd oda! Köszi.


F26



2013. máj. 30. 19:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ezzel az elképzeléssel az a gond, hogy pengeél. Így a megvalósítás szinte lehetetlen.
2013. máj. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mielőtt valaki félreértené: nem jelentkezőket várok, csupán véleményeket. Köszi.
2013. máj. 30. 19:52
 3/19 A kérdező kommentje:
Miért?
2013. máj. 30. 19:52
 4/19 anonim ***** válasza:

Nekem nem lenne elég. Épp ezért élek házassgban. Viszont nem telepszünk egymásra. Mostis épp pókerezni van a férjem. Viszont természetesen egymásra terheljük a gondjainkat, ez is egy kapcsolat része.

Van esélyed azért hogy találj olyan lányt akinek elég ez, de a húsz fölötti korosztályban nem biztos hogy olyan könnyű lesz....

29/N

2013. máj. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Biztosan van, akinek ilyen kötetlenebb kapcsolatra van igénye. De a nők számára általában az is hozzátartozik a kapcsolathoz, hogy meghallgatod a gondjait, számíthat rád, ha gondja van.

Alapvetően olyan nőre van szükséged, aki önálló, van saját élete, innen egy normális kapcsolat lehet. Mert ha valaki képes megoldani a saját gondjait, vannak saját barátai, akikkel eljár és van munkája, akkor nem fogtok egymás szájában lógni, és nem terheli rád a problémáit, vagy csak nagyon keveset.


Mindent összevetve az már szerintem jó út, hogy tudod, mit keresel, csak tudd azt is, hogy ilyen nő kevés van, jobbára öntudatosak és karrieristák.


25/N

2013. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szerintem jó az elképzelésed, bár ezt férfiként írom. Hasonló módon akarnék én is kialakítani egy kapcsolatot. Igaz, hogy pengeél ez. Nehéz megtalálni az egyensúlyt a csak szex és az érzelmi kötelékes sűrűbb találkozás közt.

De nem lehetetlen.

UI: Anas Penelopet megszeretkezném.

2013. máj. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire válik hasznodra a válaszom, de ha 3-4 évvel idősebb lennék én simán benne lennék. Én se nagyon szeretem, ha úgymond hozzám tapadnak, igénylem a szabadságot, ki lennék békülve ezzel.

De lehet, hogy 20-on évesen már máshogy fogom látni. :)

18/L

2013. máj. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Hosszú válaszolókkal egyetértek, az ilyen nőknek valószínűleg sok saját elfoglaltsága van (ami szerintem jó)


Férfi válaszoló: szerintem nem kell a szexet különválasztani az érzelmektől, nekem nem is menne!


18 éves lány: most öregnek tartasz?? :)

2013. máj. 30. 20:01
 9/19 anonim ***** válasza:
86%
Köszönöm a bókot... már ha ez annak tekinthető.
2013. máj. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Igen annak Anas Kedvesem :)

Kérdező: nem akartam én szétválasztani az érzelmet a szextől, csak arra próbáltam rávilágítani, akik ezt megteszik helyettem. Keskeny a határ :)

2013. máj. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!