Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha szakítok vele mi van ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítok vele mi van ha öngyilkos lesz?

Figyelt kérdés
Már nem bírom vele,véget akarok vetni neki!Viszont nagyon sok rossz történt vele..nagyon szegény családból való,szinte nincs mit ennie..stb..nem bírom már hallgatni a dolgait..már azon is elgondolkoztam csak azért jön hozzám,hogy egyen és cigizzen..mit tegyek???

2013. máj. 19. 14:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szakíts.
2013. máj. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Dehogy lesz öngyilkos. :)
2013. máj. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ó, azok a piszkos anyagiak.
2013. máj. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
tán el kéne gondolkodni
2013. máj. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

akkor így járt

ne kínozd magad vele ha hánysz tőle

munka is van a világon

2013. máj. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem a te dogod onnantól hogy szakítottatok. Ha öngyilkos lesz akkor hülye.
2013. máj. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ismertem olyan párt, ahol a pasi öngyilkossággal fenyegetőzött meg minden, miután a lány szakított vele, de végül is túlélte. Csak emiatt ne maradj vele.
2013. máj. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Elsősorban a fejével beszélj, hogy ez így nem jó. De határozottan, hogy érezze tényleg nem jó. Aztán zavard el dolgozni.
2013. máj. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Az én volt pasim is azzal tartott maga mellett 2 évig, hogy zsarolt azzal, hogyha elhagyom öngyilkos lesz.. egy napon elegem lett, és otthagytam.. ez több mint 2 éve volt és még mindig él.
2013. máj. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
december óta nincs munkahelye..azt mondja keres azon van,de én ezt nem hiszem el!!Már azon gondolkodtam nem is akar..vagy nincs kedve.Minden héten én állom neki a cigit..elegem van!
2013. máj. 19. 14:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!