Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elítélendő az, hogy azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő az, hogy azzal a fiúval jöttem össze akivel megcsaltam a volt barátomat?

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 11:21
1 2
 11/17 Polipop ***** válasza:
Az nem, hogy vele jöttél össze, de akkor őt esetleg próbáld nem megcsalni, ha egy mód van rá.
2013. máj. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
itt egyedül az az elítélendő, hogy megcsaltad a volt barátodat!!!
2013. máj. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ő tudja hogy vele csaltam meg előző barátom,sőt a többi "stiklimet" is elmondtam neki. Azt mondta,hogy addig működő képes a dolog amíg mellette nem csinálok semmit,addig bízik bennem.
2013. máj. 31. 11:41
 14/17 anonim ***** válasza:
szerintem nem elítélendő,ha vele jó akkor legyél vele én is voltam már ilyen helyzetben.
2013. máj. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én nem ítéllek el ha úgy vesszük megérdemlitek egymást...
2013. máj. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
csald meg az exeddel és akkor egy ördögi kör lesz
2013. máj. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én nem ítéllek el, mivel én is jártam hasonló cipőben. Persze attól is függ, hogy mennyire volt megcsalás.

Én már így visszagondolva a volt barátommal szakítófélben voltam, állandóan csak veszekedtünk, ő kiabált velem, néha erőszakoskodott is stb. De tudom, ez sem mentség, mert az lett volna korrekt, ha előbb szakítok. De feltűnt más, akivel már majdnem egy éve ismertük egymást és jó barátok voltunk, aztán ölelés volt és szájrapuszi, több nem. De ezután szakítottam a volt barátommal. A másik sráccal még 2 évig voltunk együtt, nagyon szerettük egymást, nem csaltam meg egyszer sem és ő is megbízott bennem, nem emiatt szakítottunk 2 év után.

2013. jún. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!