Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar velem találkozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem találkozni?

Figyelt kérdés
A pasim most írt, hogy ma este sem ér rá, mert dolga lesz. Legutóbb kedden találkoztunk. Telefonon sose beszélünk. Idegesíti, ha pl. én felhívom. Ezért már nem is szoktam. Kb. 5 km-re lakik tőlem. Mindent a munkára fog, meg hogy még azután is melózik valamit. De pl. kedden is nagyon későn jött át és ki volt csípve, haja beállítva, parfümben úszott. Sose járt át így hozzám.
2013. máj. 31. 12:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mert egy tárgy vagy számára.
2013. máj. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ne legyen igazam, de nem lehet, hogy dolog alatt egy másik nőt ért?


Gondolom ezt abból (is), hogy 12-16 órás beosztásaim szoktak lenni, heti átlag 6 nap, mégis mindig mentem, ha úgy volt...

2013. máj. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem szeret,mással kavar vagy tényleg dolga van.
2013. máj. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
megcsal...
2013. máj. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt, hány évesek vagytok? Próbáltad már vele komolyan, higgadtan megbeszélni, hogy ezek a dolgok zavarnak?

Nekem már az is fura, hogy ennyivel elintézi, hogy "dolga van". Nem kell ellenőrizgetni sem egymást, de fontos a kommunikáció.

2013. máj. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen, többször is megbeszéltem vele. Kb. este 6 kor ér haza. Utána még van 2 órás munkája, és este 10 körül szokott jelentkezni, de van mikor később. Kicsit már kivagyok, miért nem lehet elmondani, ha nem kellek neki??? És miért kérdezősködik többet, miért érdeklődik felőlem többet, ha leráz azzal, hogy megint programja lesz? És miért nem írja le mi az? Mindig egy dologra fogja, amit már unok. 1 hónapja tart. Én 24 ő 25
2013. máj. 31. 13:08
 7/17 A kérdező kommentje:
mondtam neki hogy zavarnak, arra meg besértődött és mondta, hogy akkor egész nyárra szüneteltessük a kapcsolatot, mert sok dolga lesz, sok munka. de könyörgöm, 5 km-re lakunk egymástól. nem hiszem el, hogy ennyi munkája lenne.
2013. máj. 31. 13:22
 8/17 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló vagyok. Aha, hogyha már felmerült a szüneteltetés, akkor nem hinném, hogy olyan fontos vagy neki (nem bántásból mondom). Nehogy már még neki álljon feljebb! Nem hiszem, hogy ne tudnál valakit találni, akinek fontos lenne a kapcsolatotok. Kapj észbe, és lépj még időben.
2013. máj. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az,hogy valakinek dolga van,az egyik legrosszabb szöveg szerintem.Te meg kérdezz rá,hogy mi az!Ha nem mondja el,akkor te is adj neki ilyen válaszokat.
2013. máj. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
szerintem is van lehet neki más. Azért ha egy pasi így viselkedik, nem akar találkozni stb.. az már több mint gyanús, ott már van valami. ha nem másik nő, akkor valami más gond, de gond az van...
2013. máj. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!