Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ezzel a sráccal, lehet jövője?

Figyelt kérdés

Van egy srác, kb 3 éve "ismerjük" egymást, de csak egyszer találkoztunk. Eleinte csak néha-néha beszélgettünk, utóbbi 4 hónapban pedig folyamatosan. Érdemes tudni rólam, hogy soha senkivel nem beszélgettem csak whatsappon úgy, hogy nem is ismerjük egymást, de ebben a srácban mindig is volt valami, ami megfogott(ezalatt a 3 év alatt 1 hosszú kapcsolatom volt, de azt kihevertem). Mindig tudjuk egymásról, hogy melyikünk éppen mit csinál, ha pedig egész napos dolgom van, akkor tökre hiányzik(de nem tudatom vele) és egész nap ő jár a fejemben. Mire ránézek a telómra általában ír estéig, hogy hiányolt a nap folyamán, ha hazaértem írjak stb. A gond csak az, hogy tőlem 1800 km-re lakik. Hívott nyárra magához, és mondtam neki, hogy augusztus közepén tudnék kimenni, mondta, hogy az nagyon durva lenne, alig bírná ki, de számolgatja vissza a napokat, és nagyon szuper :D amúgy ő kint eredményes sportoló(rá is gugliztam, és tényleg:D), én pedig táncolok neves versenyeken, ő baromi jól néz ki, én kapós vagyok (nagyképűen hangzik, de nem tudtam máshogy megfogalmazni), de nem tudok senkire úgy nézni, amióta az utóbbi 4 hónapomat kiteszi ez a srác. le vagyok kötve itthon is, mivel a tánc heti 5x van, baráti köröm sem annyira szűk, midnig van valami program, családommal is mászkálok, dolgozom, tanulok (egyetemre megyek), mégis tele van az agyam ezzel a dologgal. soha nem volt olyan kapcsolatom (még azzal sem, akivel 2 évig voltam együtt),hogy el tudtam volna képzelni, hogy együtt tudnék vele élni stb stb., ezzel a sráccal pedig valamiért úgy érzem, hogy ha befejezném az egyetemet, akkor simán. sokszor fel is hív, néha egyet-kettőt vitatkozunk, aztán megint minden oké. állítása szerint még soha nem volt dolga olyan lánnyal, mint én, és ő tudna várni.


tehát szeretnék hozzá kimenni nyáron. szüleim úgy ismernek, hogy megbízható vagyok, és tudom, mikor mit és miért csinálok, és apa mondta múltkor, hogy jó nehéz lehet a közelembe férkőzni, mert nagyok az igényeim (bár szerintem nem akkora igény az, hogy legyen normális az illető, ne cigizzen, ne drogozzon, legyen valami életcélja, és ha nem is helyes, de igényes az legyen, mégis kevés ilyennel találkoztam). milyen kifogást tudnak mégis keríteni esetlegesen, hogy miért ne menjek ki? (pénzem van, mert dolgozom, és tudják, hogy vigyáznék magamra, és hülyeséget nem csinálnék.) valamint egy ilyen dologból lehet valami? én tudok várni, ha tényleg érdemes, tehát az a legkevesebb. ja, a srácnak az előző kapcsolata is egy pesti lánnyal volt (másfél évig, de már 1 éve vége)


bocsánat, ha hosszú voltam, és köszönöm annak, aki értelmesen válaszol! :))



19L 22F


2013. máj. 31. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem színpatikusnak tűnik a helyzet. Mondjuk ez nem most fog még eldőlni. Remélem tényleg úgy lesz ahogy írtad, sok sikert! :)
2013. máj. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

19 éves vagy, ő 22.

Nem szorultok sem szülői engedélyre, sem a szülők pénztárcájára az utazáshoz.

Így szerintem van jövője, én mindenképp kimennék hozzá augusztusban.

Sok pasid lehetne, neked viszont mégis ő kell. Ez jelent valamit. :) Szép dolog nagyon a szerelem.


Sok áldozattal fog járni, mert valakinek ott kell hagynia a megszokott környezetét, de ha tényleg ekkora a szerelem/vonzalom, csináljátok :)


Szülői kifogások: Ez szülőtől is függ. Van egy 17 éves barátnőm, tavaly nyáron már elment a barátjához 4 napra(ők is távkapcsolatban élnek, ami év közben 250 km, amúgy 400 körül van.) Osztálytársam a pasijával ment ki dolgozni Skóciába egész nyárra.

Én meg szeptemberben töltöm a 18-at, megbízható vagyok, jó tanuló, igazán nem lehet rám panasz. Én csak egy napot kértem az évben, hogy nyáron elmehessek a netes barátaimhoz, akikkel egyszer már találkoztam(100 km-t kellene utazni busszal), de anyám még csak meg se hallgatja a részleteket, nemet mond, ordít, meg bunkóságokat vág a fejemhez.

Ha a te szüleid úgymond nem régimódiak, tudnak LOGIKUSAN gondolkozni, és valóban megbíznak benned, akkor valószínűleg nem lesznek ellenérveik.


17/L

2013. máj. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!