Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok ti csinálnátok ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti csinálnátok ilyet egy sráccal aki nem jön be?

Figyelt kérdés

szval kb suliba ahányszor látjuk egymást mindig rámköszön,

van hogy lépcsőn megyünk(3 emeletes a suli) , eggyel lejjebb vagyok, de rámköszön ilyen helyzetben is:D(hú ez de cifrán hangzik remélem értitek)


az elején még olyan is volt hogy kb 5mp-ig nézett csak úgy(aztán azóta ,nem sok szitu volt hgy beszélhettünk volna 1 percnél tovább,meg én hülye kb eléggé passzív voltam vele sokszor. mindazért mer zavarba jövök ha meglátom)..


most nézzük objektíven a dolgot. mintha nem csak olyan dolgokat írtam volna fentebb amiről egyértelműen az jön le hogy bejövök neki...de mégis ,ti viselkednétek egyáltalán így egy sráccal aki nem jön be?


egy nagyon cuki csajról van szó csak azért kérdem:D

18f


2011. szept. 27. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem aki nem jön be azt hagyd kinn.
2011. szept. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bejössz neki, ha kell, akkor ülj le beszélgetni vele, és szerezd meg!
2011. szept. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

csak azért kérdőjelezem meg magam, mer ,nagyon közvetlen ez a csaj ,de tényleg még nála 3-4 évesebbekkel is haverkodik.

és azért fosok, mivel ennyiből velük is összejöhetne

,1 évvel fiatalabb nálam

2011. szept. 27. 21:17
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"de tényleg még nála 3-4 évesebbekkel is haverkodik."


ez igen értelmesre sikerült.

2011. szept. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

??nem értem mi olyan magyartalan

arra gondolok ,hogy sok mindenkivel tud dumálni, legyen az 3-4 évvel idősebb nála, és persze a közvetlenségét ők is látják ezért beszélgetnek vele

2011. szept. 27. 21:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia Renátó!
2011. szept. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

szia petra.

nem renátó vagyok

2011. szept. 28. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!