Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal? Vagy?

Figyelt kérdés
A legjobb fiú barátommal testvéri kapcsolatom van, mindig amikor nálam vagy nála vagyunk birkozunk, játszunk. Általában mindig úgy kötünk ki hogy egymáson fekszunk es puszilgatjuk, harapdgaljuk egymást. Egyszer egy ilyen szituációban elcsattant egy csók, de hagytuk elfelejtettük. Nem rég megint megtörtént, most mar megbeszéltük, vagy is próbáltuk. Kiderült hogy járnánk egymással, de az exem (akivel 6 hónapot jártam de végül szakitottam vele az most mellékes hogy miért) a legjobb barátok es nem akar neki rosszat, hogy elkezdene velem járni es az osztálytarsaink is biztos beszolnanak hogy járunk. (Mert mind a 3 an egy osztályba járunk :(( ) Így hat ilyen "barátság extrákkal" a kapcsolatunk ami nálunk nem a szexet jelenti hanem csak a csókot. Amikor nem lat senki akkor csokolozunk. Most mind ketten szinglik vagyunk. Mi a véleményetek erről az egészről? Talán nem kellett volna belemennem ebbe? Normális válaszokat kerek köszönöm. L/17

2013. máj. 31. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Te osztán nagyon fasza csaj vagy :) :D
2013. máj. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolta azt mondják elrontja a barátságot, de ahogy jobb :)
2013. máj. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nagyon aranyos:)) simán belemehetsz..
2013. máj. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
atyám, ez annyira aranyos. szerelmesek vagytok egymásba, vagy nem? mert ha igen, akkor nem kellene mások véleményével törődni.
2013. máj. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hat én nem törődok mások véleményével, de ő sajnos igen es azt sem szeretne hogy ezért elveszítse a legjobb barátját (aki ugye az exem)
2013. máj. 31. 21:00
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi értelme van csókolózni ?
2013. máj. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Pendulum92 ***** válasza:
Aranyos, de szerintem a járás nem attól függ, hogy megbeszélitek-e. Ha mindent aszerint csináltok, de ti aztmondjátok, hogy nem jártok, tulajdonképpen együtt vagytok :) (szerintem)
2013. máj. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem több is mehet mint csók, ha csak nem vagy szűz.
2013. máj. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha tudnád mennyire örülnék egy ilyen lány barátnak :)

Mármint a testvéri kapcsolat dologra gondolok.

De az extra része sem megvetendő :P

Irigyellek titeket, szerintem eleget mondtam :)

2013. máj. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jöjjetek össze. Én sokszor megbánom, hogy nem így tettem (hasonló helyzetben), mert kíváncsi lettem volna, hogy mi sült volna ki belőle és sokszor gondolkozom is rajta, hogy mi lett volna, ha... Azóta már régen van barátom és nem foglalkoztat a dolog, de abban az évben szinte egész tavasszal és nyáron ezen kattogott az agyam.
2013. jún. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!