Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal? Vagy?

Figyelt kérdés
A legjobb fiú barátommal testvéri kapcsolatom van, mindig amikor nálam vagy nála vagyunk birkozunk, játszunk. Általában mindig úgy kötünk ki hogy egymáson fekszunk es puszilgatjuk, harapdgaljuk egymást. Egyszer egy ilyen szituációban elcsattant egy csók, de hagytuk elfelejtettük. Nem rég megint megtörtént, most mar megbeszéltük, vagy is próbáltuk. Kiderült hogy járnánk egymással, de az exem (akivel 6 hónapot jártam de végül szakitottam vele az most mellékes hogy miért) a legjobb barátok es nem akar neki rosszat, hogy elkezdene velem járni es az osztálytarsaink is biztos beszolnanak hogy járunk. (Mert mind a 3 an egy osztályba járunk :(( ) Így hat ilyen "barátság extrákkal" a kapcsolatunk ami nálunk nem a szexet jelenti hanem csak a csókot. Amikor nem lat senki akkor csokolozunk. Most mind ketten szinglik vagyunk. Mi a véleményetek erről az egészről? Talán nem kellett volna belemennem ebbe? Normális válaszokat kerek köszönöm. L/17

2013. máj. 31. 20:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Sokat segitetettek :)
2013. jún. 2. 17:43
 12/13 anonim ***** válasza:
mi lett a dologból, ha szabad kérdeznem? :)
2013. jún. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
szerintem ez teljesen normalis dolog, nekem is van baratom extrakkal es csak baratok vagyunk, csak szex, 1ikunkne se jutna eszunkbe tobb SOHA! viszont te, szerintem vallaljatok fel, ha 1x szeretitek 1mast es egytt akartok lenni akkor ez van, a volt baratod meg kene ertse es ha nem erti meg gyoker
2013. júl. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!