Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a teendő ilyen helyzeteknél? (A páromat kezdem más szemszögből nézni)

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben elkezdett idegesíteni,olyan mintha eddig más embernek ismertem volna.Észrevettem,hogy sokszor akarva akaratlanul is szeret sértegetni másokat,néha engem is és nincs határ,nem érzi.Nagyon prasnyán kezdett el beszélni ami néha elég kiábrándító tud lenni,már rászóltam de tojik rá.Meg sajnos már volt egy konfliktusunk is a munka miatt,úgy gondolja hogy ilyen kevés pénzért nem érdemes dolgozni és lassan fél éve otthon ül.Én annyira de annyira nyomnám őt előre,de nm érti,mintha másmilyen lenne a felfogása.Anyunak is szemetszúrt egy két viselkedés formája mint pl gondol egyet és átvált lekezelő stílusba vagy elkezd hisztizni ha nem kapja meg azt amit akar pl a napi szex :/ .Nekem nincs mindíg kedvem hozzá,neki meg állandóan és ez így elég nehéz.Meg lennének terveink is,hogy majd külföldre utazunk és ugy össze is költöznénk,de így ez nagyon lassú,én már dolgoztam is és sokféle tapasztalatot gyűjtöttem,ő is de valahogy azt érzem mintha kicsit elvont lenne a gondolkodása.Szeret,az semmi kétség és komolyan gondolja velem,de az imént sértegette a húgomat és az anyukámra sem néz jó szemmel.Ha megkérdezem tőle pl ételek közül h szereti e paradicsomot rávágja hogy NEM és igy kb mindenre ugyanez az egyhanggú válasz jön.Felráznom könnyű,de ha valami rosszul sikerül hirtelen letargiába esik meg duzzog.Ja és a minap a takaritásrol beszéltünk és mikor megkérdeztem mennyit takarit vagy hogy szeret e,azt válaszolta hogy ő sosem takarit mert minek.Ő 21 én 19 vagyok és 3éve vagyunk együtt,de ezt én annyira nem értem,egyáltalán nem nyitott a világ felé,olyan soksok szép dolog van a világon és neki meg pont a legrosszabbakat kell meglátnia :/ Kinek mi a véleménye erről?

#másszemszögből
2013. máj. 31. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Elmúlt a szerelem, lehullott a hályog a szemedről.
2013. máj. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. felszállsz a rózsaszín köd?

2. depressziós?

3. most mutatta ki a foga fehérjét?

2013. máj. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, a lányok a bunkókat szeretik...
2013. jún. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na figyelj öcsi,Állj vele szembe, mond meg neki,hogy mozgassa a seggét.Ne csak élősködjön rajtatok, és vegyen vissza szájából.Különben el hagyod a pi**ába.Az ilyen kis szukák, csak élősködnek az emberek nyakán.Nem változnak, ha b***hatnékja van, fogod.Meg mondod neki foglald el magad, pl keress egy munkát így az erődet is lekötöd.Ha megfogadja, akkor még talán menthető a dolog, ha viszont nem áll kötélnek.Akkor add ki az útját, jobbat érdemelsz annál.
2013. jún. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 omba ***** válasza:

21 éve született, de hol van ő a 21 évestől. Valahol 13-14 körül leradadt.

Nem hiszem a párkapcsolat ilyen "csere-kereskedelem", de hát mit ad ő? Mi a jó benne, neked?

Milyen élete lesz 10 év műlva? Az kell neked?

Szerintem: LAPÁT!

2013. jún. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez egy tök. Első szerelemnek éppen jó volt, de ebben a kapcsolatban nincs több.
2013. jún. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!