Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páros vallásos én pedig nem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páros vallásos én pedig nem. Emiatt sok vitánk van. Teendő?

Figyelt kérdés
jártam hittanra,nagyon ritkán templomba is.ettől függetlenül nem hiszek istenben és misére sem járok mert nem szeretek.páromnak nem tetszik hogy nem járok és azt szeretné ha mennék vele. (katolikus)
2013. máj. 18. 16:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Párom vallásos (nagyon), én nem, imádjuk egymást. Szerintem ti nem illetek össze, hosszú távon az ilyen kapcsolatok kudarcra vannak ítélve.
2013. máj. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg a társadnak: a hit ajándék, és Isten úri ember, sosem erölteti magát másra.Senkit nem szabad eröltetni.


Ennyit és nem többet.

2013. máj. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Elhagyni egymást. Ha ő ennyire vallásos, és ezen vitatkoztok, akkor hosszú távon nem tudnátok együtt élni.

Senki nem erőltetheti rá a másikra a véleményét egy párkapcsolatban.

2013. máj. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
De azt közöld vele, ha a wicca elkötelezett híve vagy, ugyanis tudnia kell róla.
2013. máj. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Mondd meg Neki, hogy Te akkor sem mész, nem Ő dönti el. Te abban hiszel, amiben akarsz, mert minden ember hisz valamiben, Ő meg hisz Istenben. Ha pedig a párod ezen veszekszik Veled és nem tudjátok megoldani a problémát, akkor sajnos Neked kell lépned. Nekem is van egy ilyen ismerősöm csőlátású nagyon a vallások terén. Mi csak barátok Vagyunk. Ő szabad keresztény én meg Katolikus(de igazából más a hitképem, mint aminek kereszteltek gyerekkoromban, ennek ellenére Istenben hiszek.) Állandóan vitázunk, mert Ő képtelen belátni, hogy másban is lehet, vagy máshogy is lehet hinni, mint ahogy Ő gondolja. Nekem ebből lett elegem. sokan ezt pitiáner dolognak tartják, de egy idő után nagyon nem kis dolog, hanem tényleg mindennapos stressz forrás is lehet. Teljesen együtt tudok Veled érezni.
2013. máj. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Én így nem jönnék össze pasival. Eleve halálraítélt kapcs. részemről. Már csak azért, mert én tudom hogy teljes mértékben hidegen hagy a vallás. Ha te így érzed, huzzál el.
2013. máj. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
83%
normális esetben ennek nem szabadna gondot okoznia
2013. máj. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
81%
Hát én meggondolnám a dolgot a helyedben. Ha párod nem képes elfogadni, hogy te nem hiszel emberek által kitalált istenekben, akkor nem illetek össze. Ebből csak még több vita lesz később, hogy nem vagy csőlátású, mint ő.
2013. máj. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Mindenkinek joga van hinni abban amiben akar viszont ahhoz senkinek semmi joga nincs hogy rámkényszerítse az ő hitvallását.

23/F

2013. máj. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ebből nem jó fog kisülni, ha erőltet. Keress másik társat magadnak, ha nem tud úgy elfogadni, amilyen vagy.
2013. máj. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!