Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha álmaid nőjét a haverod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha álmaid nőjét a haverod csajának személyében találtad meg mi a teendő?

Figyelt kérdés
Évek óta lakótársam a srác tudtam, hogy régóta van barátnője, de sose találkoztam vele, csak képen láttam és azzal tisztában voltam, hogy jól néz ki. Nemrég eljött a csaj a sráchoz 1 hétre és én is találkoztam vele. Élőbe még szebb és a személyisége is nagyon megfogott. Mióta elment nagyon sokat gondolok rá. Ki volt hasonló helyzetben és mi a teendő?
2013. máj. 6. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha ráhajtasz a haverod barátnőjére, akkor vagy keresztet vethetsz a haverságra, de szerintem ezt te is tudod, vagy elfelejted a csajt ...!
2013. máj. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én voltam hasonló helyzetben,és eszem ágában sem volt kikezdeni a csajjal.Egy jó ember nem kezd ki a haverja csajával,sőt, a volt csajával se.Keress mást,ennyi.
2013. máj. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint egy nagy szép gyémánt másnak a széfjében. Nem tudod megszerezni fúrás nélkül.
2013. máj. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy haverod volt az első, aki megfogta a csajt. Még ha tényleg a csaj álmaid nője, fontos hogy gerinces maradj a haveroddal szemben. Ha szétmennek talán lesz esélyed nála, de ki tudja, hogy veszi a haverod, hogy a volt nőjére pályázol. Mindenesetre próbálj meg más csajokkal ismerkedni addig is.
2013. máj. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha jó a kapcsolatuk akkor ne mássz bele. ha rossz akkor se! Ha szakítanak és a látsz reális esélyt akkor kérdezd meg a haverod mit szól a dologhoz. Ha azt mondja nem zavarja akkor hajrá. De semmiképp se állj közéjük, az nem korrekt.
2013. máj. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Pár éve együtt vannak, de ha nem tudom, hogy a barátnője a viselkedésük alapján nem szűrtem volna le. Olyanok, mint 2 jó barát. Semmi kis ölelés vagy csók, bár lehet más előtt nem ilyenek. Fogalmam sincs, hogy milyen lehet a kapcsolatuk. Necces lenne rákérdezni?
2013. máj. 6. 15:21
 7/11 anonim ***** válasza:

Amúgy nagyon sajnállak.

K.rva szar kívülről nyalogatni a lekvárosüveget, mert nem bonthatod ki a tetejét.


Finoman érdeklődhetsz barátodnál, hogy mi újság a csajával, hogy jönnek ki, stb. De csak ügyesen, nehogy gyanút fogjon.

2013. máj. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 pinkpancser ***** válasza:
Próbálkozz az édeshármassal! Akkor mindenkinek jó lesz :)
2013. máj. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ennél a csajnál még egy plusz fiú látványát is elviselném :D
2013. máj. 6. 15:37
 10/11 anonim ***** válasza:

a legjobb amit tehetsz hogy elfelejted a csajt, foleg ha nem akarsz 1 havert/lakotarsat elvesziteni

meg ha szakiananak is pofatlansag lenne osszejonmod vele

2013. máj. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!