Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnöm szakitani akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnöm szakitani akar velem. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Szakitani akar velem mondván hogy nem birja a távkapcsolatot.160 km re lakunk egymástól és 2-3 hetente találkozunk arra a hétvégére.

De 15 hónapig ugyanilyen távkapcsolatban élt.

Azt is mondja hogy mien gáz hogy nem tudok helyesen írni.Meg hogy számitogépes játékokkal játszok.Nem vagyok elég müvelt.Kiábrándito tud ez lenni?Mit tegyek hogy amin tudok változtasak?


2009. okt. 6. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Figyelj,ha szakítani akar veled úgy is szakítani fog!

Te pedig jobbat érdemelsz nála.A helyesírás szerintem kiábrándító...hol voltál magyar órákon?a szg-s játékok hát attól függ hány éves vagy és milyen gyakran,mennyi időt játszol vele.Műveltség...hát azért tudjon már vmit a srác,ne csak a szexet!

2009. okt. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy kis helyesírás tanulás nem árt,mert pl. msn-en utal egyfajta műveltségi szintre.A többin meg belátásod szerint változtass.Ha nem mondod meg, hogy gamer vagy,nem fáj.160 km-ről ugysem látja.De a távkapcsolat nehezen kontrollálható és kevéssé élhető megoldás.Keress közelebbi párt,irj helyesebben,és nem köss mindent a lelkére elsőre,majd kiderül mit visel el,mit nem.Amit nem,annak csökkentsed az azzal való elfoglaltságot,és a többletidődet pedig fordítsad rá.A többi rajtad múlik.
2009. okt. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
-m :)
2009. okt. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk kezdj el tanulni, és ne számítógépes játékokon lógj, mert tényleg gáz, hogy magyar létere nem tudsz magyarul írni. (Bár megjegyzem, szerintem nem olyan vészes a tiéd, szóval szerintem ez nem normális ok a szakításra.)

A 160 km pedig szinte semmi, simán találkozhatnátok gyakrabban.

Ha pedig ez sem elég neki így, akkor már tök mindegy, mert ezek csak kitalált okok, mert nem akar megbántani az eredetivel..

Sok szerencsét.


17L

(Hasonló helyzetben, mint te.)

2009. okt. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek csak ürügyek. Gondolom, eddig sem írtál helyesebben, nem voltál műveltebb és nem szerettem kevésbé a számítógépes játékokat.
2009. okt. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az ö kedvéért nem szoktam olyan sürün játszani.Napi szinten 2-3 órát.A foci edzésekre se járok csak azért hogy tudjunk telefonálni.Az meg nem megoldhato hogy sürübben találkozzunk mer csak 17 éves és amig nem ö keresi meg az utiköltségre a pénzt addig nem járhat le csak 2 vagy 3 hetente hozzám.Én meg nem mehetek hozzájuk mert igyis 3 an laknak a max 40 nm es panel lakásban.
2009. okt. 6. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!