Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 11 vok szal van egy lény de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11 vok szal van egy lény de nemtudom bejövök-e neki? mert célozgattam és megis védtem egyszer mert tesójának volt vmi ügye de rám se nézett csak annyit mondott:köszi szerintettek mitévő legyek? Keressek mást? Tippeket létszi

Figyelt kérdés
2013. jún. 1. 10:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
11 évesen még tényleg ne ezzel foglalkozz, nem is értem miért a többiek szégyelljék magukat...
2013. jún. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
csak egy bajom van :) hogy nem tudok mást találni ne hidd hogy nem kerestem mondjuk van 1 másik csaj de tök m1 na köszi mindent
2013. jún. 1. 12:38
 13/24 anonim ***** válasza:

Énis kb enyi idősen letem előszőr szerelmes.

Ez hogy az őcsét megvéted az pozitiv benyomást kelt nála stb . De nem egyértelmű most egy 11éves csajtol ne várdd hogy levágja mit érzel iránta aprób jelekből.

mond meg neki mikor ketesbe vagytok ha ismeretlenek vanak kőrülőtetek azis jó persze még job ha senki. egy t

ábla csoki is tud segiteni egy kicsit .

Ha nem mondot el mit érzel azt mindig báni fogod és nagyon sokáig azon agyalsz hogy mit let volna. ez tapasztalat.

F/23

2013. jún. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Van egy lény de nemtudom bejövök-e neki (sic!)


Ez engem is odabaszott :D

2013. jún. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Na jó, 13-askától is kiégtem most :D
2013. jún. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
13. top 1 válaszíró vagy télleg köszi am de nem kisebb jelekből mert mikor először megláttam hangosan mondtam hogy szeretem szerencsére csak 1 haverom hallotta meg aki elment a suliból de vicces hogy senki nemtud ilyen pozitívan és inteligensen válaszolni majd megpróbálom :D
2013. jún. 1. 17:20
 17/24 anonim ***** válasza:
A jel erősége atol füg hogy mit érzékel a fogadó fél . Ha csak a haverod halota e az mindegy . Az a lényeg hogy ő tudja e.
2013. jún. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Na a végére eléggé jó kommentek születek :DD
2013. jún. 1. 17:51
 19/24 A kérdező kommentje:
ezt a kérdést lezárhatom vagy még van valaki? :)
2013. jún. 2. 14:01
 20/24 anonim ***** válasza:
Szólj az országos főbírónak, hogy zárja le !
2013. jún. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!