Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez ok a szakításra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez ok a szakításra?

Figyelt kérdés
Buliba mentünk el a barátnőmmel, tény, hogy a kelleténél kicsit többet ittam, de nem csináltam cirkuszt vagy bármi kellemetlenséget, csak jó kedvem volt, táncoltam, ilyesmi. Kb. 15 percre voltunk a szülei házától, ahova ő buli után hazament, nem akartam hazakísérni, mert fáradt voltam, spicces voltam, bizonyos szükségleteim voltak. Haza akartam érni minél hamarabb. Mondtam, hogy menjen taxival, pénz nem volt nálunk, de a szülei biztos kifizették volna amint hazaért. Nem volt hajlandó. Fel volt háborodva, szakítani akart, veszekedett, én mondtam neki, hogy nem körülötte forog a világ, és úgyse gondolja komolyan a szakítást, csak zsarolni akar vele. Végül hazament gyalog, végig beszéltünk telefonon, később is felhívtam, de anyósom szerint is szakítania kéne ezért velem.
2013. jún. 1. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szerintem hülye a csaj,ebből ügyet csinálni?

vicc!

2013. jún. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mondjátok meg tényleg ha szerintetek okkal szakít. Kiváncsi vagyok a véleményetekre. Egyébként én szeretem őt nagyon, másfél éve vagyunk együtt.
2013. jún. 1. 20:34
 3/13 anonim ***** válasza:

nézd, ha rossz környéken lakik, vagy volt már olyan élménye, hogy megtámadták este, akkor elhiszem, hogy rosszul esett neki, hogy nem akartad hazakísérni. taxira nem telik mindenkinek.

a szakítással való fenyegetésről meg azt gondolom, hogy nem biztos, hogy komoly volt. lehetett első dührohamában is, talán ő is nyűgös volt, rosszkedvű.

ettől függetlenül ez az egy eset önmagában nem ok a szakításra. de ha ezt már sokadjára játszod el, vagy vannak más problémák is a kapcsolatban, akkor lehet, hogy lassan tele lesz a hócipője. 20n

2013. jún. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egyébként jól kijövünk. De máskor sem jár gyalog, mindig taxizik, most is szerintem csak makacsságból nem akart azzal menni haza.
2013. jún. 1. 20:49
 5/13 Pendulum92 ***** válasza:
Én részegen simán hugyozok bárhol.
2013. jún. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez csak hiszti.
2013. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Pendulum92 ***** válasza:

Amúgy elég parasztság volt attól függetlenül, hogy szakítani fog-e.


20/F

2013. jún. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tőlem volt parasztság?
2013. jún. 1. 21:02
 9/13 Pendulum92 ***** válasza:

Igen. Nekem például alap dolog, hogy hazakísérem a barátnőm.( bár mi együtt lakunk, de ha nem laknánk, mindig hazakísérném).

Az, hogy konkrétan csak azért nem akartad, mert lusta voltál, és nem volt kedved, elég gáz.

2013. jún. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Értem. Kösz a véleményt. Akkor most tényleg jogos, hogy szakít?
2013. jún. 1. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!