Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most biszex vagyok? , soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most biszex vagyok? , soha nem tudnám elképzelni, hogy egy sráccal szexelnék, de miért van az, hogy van pár srác aki úgymond tetszik.20F

Figyelt kérdés
Nem akarnék tőle semmit, csak szimplán bejön, és nem tudom így most, hogy mit jelent ez, eléggé idegesítő sokszor, ha esetleg másnál van ilyen érdekelne. 20F
2009. okt. 6. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az előbb egy lánynak ezt írtam [idézem]:

"Angolul [...] az ilyen esetekre mondják, hogy "bi-curious" [bi-kíváncsi] vagy "bi-permissive" [aki nem keresi aktívan a kapcsolatot az adott nemmel, de kíváncsi].

Azaz, lehetsz biszexuális, természetesen [má' miért ne?] de olyan stádiumban, ahol nem eldöntött, nem tény, hogy tényleg mindkét nem iránt érzel, ugyanúgy.

Ja és... fene tudja. Majd kiderül minden, tapasztalatok, érzések, ösztönös cselekedetek kérdése. ;] Egyik napról a másikra nem leszel csak ez, vagy csak az."


És most is ugyanezt tudom mondani, neked is. :)

Rövidebben: Előfordul/Előferdül. ;)


17/L

2009. okt. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így érzek, elég fura!:S 17f
2009. okt. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ebben semmi furcsa sincsen. Én soha az életben nem kívántam a saját nememet, de vannak férfiak akik tetszenek. Ilyen például Brad Pitt, aki nekem tetszik, mint férfi.

Ettől függetlenül teljesen hetero vagyok, vonzalmat csakis lányok iránt érzek.

Nézzed meg a lányokat, ők nyíltan vállalják, ha xy lány tetszik nekik és jól meg is szokták nézni egymást...

A fiúknál ez elég tabu, pedig ugyan az a kettő. Ettől még nem leszel bi, vagy homo.

2009. okt. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Egy kis homokszem került a gépezetbe...
2009. okt. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az elözö kommentelötöl,de az ilyen suttyók inkább kíméljenek..
2009. okt. 10. 11:04
 6/6 anonim ***** válasza:
HOMÁR!
2009. okt. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!